Yaz Partileri için Hiçbir Yerde Bulamayacağınız Fikirler

Yaz partilerine özel tasarımlar

Yaz partileri demek canlılık demek, enerji demek. Peki yaz partilerinin hakkını verecek süslemeleri nasıl tasarlamanız gerektiğini biliyor musunuz? Partilerin enerjisini yansıtmanın en keyifli yollarından olan kişiye özel tasarım ve süslemeler ile siz de harika görünen atmosferleri kendi başınıza oldukça kolay ve hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Partiler için düşünülmüş hemen her süsleme üzerinde seçmiş olduğunuz favori fotoğraflarının bulunması ise bu partiyi tamamen size özel kılacak! Bakalım bir yaz partisini unutulmaz kılacak detaylar neler olabilir?

3_56

Parti sofraları sıcak günlerde iştah açıcı bir görünüme sahip olması ile partinizde farkı yaratacağınız alan olacak. Bunun için yaratıcı süslemeler ile lezzetlerin arasına olabildiğince çok renklilik katmayı unutmayın. Bildiğiniz gibi yazın enerjisi canlı renklere olan uyumundan ileri gelir. Siz de konuklarınız için ne hazırlarsanız hazırlayın mutlaka bunu süsleyerek herkesin dikkatini çekecek görüntüler sağlayın. Bu renkli süslemeler için kendi fotoğraflarınızı, yani nikah gibi törenler için bir çift olarak, miniklerin doğum günleri için çocuklarınızın fotoğrafları gibi görselleri kullanabilirsiniz. Nasıl diyorsanız renkli kürdan ve çubuk süsleri incelemenizde fayda var.

09_kisiye_ozel_fotografli_sise_etiketleri

Yaz demek susuyacak misafirleriniz için en iç ferahlatan sunumlarınızın yapılması demek. Bir yaz partisi için asla unutmamanız gereken detayların başında su şişeleri geliyor. Özellikle de kalabalık buluşmalar için hem parti havasına uygun hem de fazla abartı olmaksızın yapılacak bir sunum bazen soru işaretine dönüşebilir. Ancak su şişesi etiketlerini seçtiğiniz fotoğraflarla süslemek tüm sorunlarınızı çözebilir.

popcorn4

Parti esnasında ikram edeceğiniz farklı lezzetleri sunum şekliniz ile parti süresince herkesin elinde bulunan kutularda yine fotoğraflarınızın yer almasını tercih edebilirsiniz. En önemlisi ise bu atıştırmalıkların parti konseptini bütünleyecek tasarımlara sahip şekilde sunulması ve böylece dikkatleri üzerine çekmesi.

03_yas_gunu_fotomagnet

Partiniz ne kadar harika olsa da bu anıları kalıcı kılmak adına magnet gibi mini hediyelikler ile konuklarınızın dikkatini çekmeyi ihmal etmeyin. Uzun ömürlü bir hediye olarak bir klasiğe dönüşen bu fikre yine sizin fotoğraf ve tasarım seçimleriniz farklı kılacak, böylece partiniz bitse bile hatırlanması bir ömür sürecek.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir