Parti Masaları Hiç Bu Kadar Renkli Olmamıştı

 

Özgün parti sofrası dekorları

Özel bir parti için ihtiyacınız, kullanacağınız detay dekorların sizlerden izler taşımasıdır. Sizlere özel olan detaylar ile konuklarınıza dahil oldukları atmosferde parti havasını yaşatmanız mümkün. Ancak bunun için de doğru ürün seçimi şart. Eğer siz de partinizin sizden izler taşıyan parçalar ile renklenmesini ve bu renklenmenin parti sofralarında iştah açıcı bir görüntü sağlarken aynı zamanda daha eğlenceli anlar da yaşatmasını istiyorsanız bunun için en iyi seçimi kişiye özel fotoğraflı ürünler ile yapacaksınız.

pecete2

Parti sonrası dağınıklık ve oluşan kirliliği temizlemek sizin için gereksiz bir zahmet, tüm parti sonrası yorgunluğunun ardından büyük bir iş yüküdür. Bu yükü ortadan kaldırmak için akla ilk gelen seçenek plastik sofra ürünleri kullanarak dağınıklığa kısa sürede ve kolayca son vermek. Ancak yeni nesil parti anlayışında düz plastik ürünlere yer yok. Kullandığımız her nesnenin kişiye özel bir hal aldığı günümüz dünyasında sizler için plastik sofra ürünleri de özel tasarımlar ile buluşturuldu, sizlere ise sadece kendi fotoğrafınız ile son dokunuşu yapmak kaldı.

1b_1

Tabaklar, bardaklar ve peçete sargılar ile sunulan çatal bıçaklar, partiler için, özellikle de partilerinde farklı lezzetlere yer verecek cömert ev sahipleri için olmazsa olmaz. bu plastik ürünlerde sizlerin ya da bir başka deyişle doğum günü çocuklarının fotoğraflarının yer alması ise atmosferi baştan aşağı değiştirecek yenilikçi bir fikir.

Sıcak yaz günlerinde içilen soğuk içecekler, masadan konuklara göz kırpan ve leziz görüntüleri ile herkesi masa başına çağıran yemekler ya da bir peçete ile hemen yenen pratik atıştırmalıklar… Partiniz için hangi ikramlarda bulunursanız bulunun, herkesin elinde doğum günü çocuğunun fotoğrafları olacak.

6_51

Renkli ve de yaratıcı desenleri ile parti ortamında uyum ve şıklığı yakalamanızı sağlayacak olan şablonlar sayesinde fotoğraflarınızı daha da ilgi çekici ve partiye uygun bir hale sokmanız mümkün. Daha da güzeli ise nasıl ki parti sonrası dağınıklığı düşünmeniz gerekmiyorsa parti öncesi dekorları da dert etmenize gerek kalmayacak olması. Yaptığınız tasarımlar hem sadece birkaç dakikanızı alacak, hem de en uygun fiyatlar ile kapınıza kadar gelerek sizin olacak.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir