Konuklarınız Bu Sofra Dekorlarına Bayılacak!

 

Kişiye özel sofra dekorları

Partilerin en renkli, en eğlenceli köşelerinin başında sofralar geliyor. Rengarenk atıştırmalıklardan tadına doyum olmaz parti tariflerinize kadar her şey bu sofralardaki yerini alıyor, konuklarınıza ise tatlı yemek ve tatlı tatlı eğlenmek kalıyor. Peki kişiye özel sofra dekorları ile bu harika sofraları daha da eşsiz kılabileceğinizi biliyor muydunuz? Siz de hemen şimdi bizi takip edin ve kişiye özel tasarımlar ile partinizi baştan yaratın.

pecete2

Öncelikle lezzetler sofraları donatmadan konuklarınız için açılmış olan servisleri nasıl özgünleştirebileceğinize bakalım. Bu sofralarda yer alan harika tasarımlar ile siz de kendi fotoğraflarınızın yer aldığı peçete sargıları içerisinde bir set halinde renkli çatal ve bıçakları sunmanın pratikliğini keşfedebilirsiniz. Eğer sizin için de parti sonrası kirlilik ve dağınıklıkları toparlamak büyük bir zorluksa o zaman plastik setleri tercih ederek iş yükünüzü büyük oranda azaltabilirsiniz. Ancak bu fikrin en özel yanı ise sofraya oturan konuklarınızın sizin seçmiş olduğunuz fotoğraflar ile karşılaşması olacak. Sizce de oldukça iyi bir başlangıç değil mi?

resimli_bardak_altligi

Bardak altları ise kirliliği önlemek adına fotoğraflarınız ile birlikte sunabileceğiniz bir diğer ürün. Ancak bardak altlarının birçok defa kullanıma uygun olması sayesinde onları harika birer anı hediyesine dönüştürmek de mümkün. Fotoğrafların yer aldığı bardak altları eğer sizler için de hediye paketlerinin içine iliştirilebilecek hoş bir sürprizse ilk denemeyi kendi sofralarınızda yapabilirsiniz.

popcorn2

Şimdi geldik partinizin lezzetlerini çeşitlendirmeye, sunumları cazipleştirmeye. Patlamış mısır gibi eğlenceli bir atıştırmalığa hangimiz hayır diyebiliriz ki? Özellikle miniklerin bayıldığı bu yiyecek için yine fotoğraflarınız ile parti konseptine uygun tasarım şablonlarını bir araya getireceğiniz kutuları kullanmanız mümkün. Eminiz büyük küçük herkesin elinde parti boyunca hiç eksik olmayacak olan bu dekoratif sunum fikri büyük beğeni kazanmanızı sağlayacak.

Siz de fotoğraflarınızla renklenen ve özgünleşen sofralarda hem dikkat çekmek hem de iştah açmak ve bu şekilde partilerinizi daha unutulmaz kılmak için hemen en sevdiğiniz fotoğrafları seçmeye başlasanız iyi olur. Böylesi harika ürünler ile artık partilerinizin göz doldurucu olması garanti altında.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir