Çocuklarınızın Odasına Farklı Bir Soluk Katacak Fikirler

 

Çocuk odaları için miniklerin seveceği detaylar

Çocukların odaları gelişim döneminde en çok vakit geçirdikleri alanların başında gelmesi ile yalnızca dekoratif nedenlerle değil elbette fonksiyonel olarak da oldukça önemlidir. Çünkü oyunlarını oynamalarından uyumalarına kadar birçok farklı amaçla oldukça fazla zaman geçirdikleri odaları çocukları için bir mekan olmaktan öte bir yaşam alanıdır. Siz de böylesi önemli ve hassas bir mekan tasarımı için nasıl daha renkli ve faydalı alternatifler bulabileceğinizi ve çocuklarınızın odasına farklı bir hava kazandırmak için onların fotoğraflarını farklı görsellerle değerlendirebileceğinizi hemen şimdi keşfedin.

5

Çocuklarınızın fotoğraflarını farklı motiflerle buluşturun

Farklı desen ve tasarım motiflerinin yer aldığı şablonları çocuklarınızın özenerek oluşturulmuş olan fotoğrafları ile birleştirmek hem bu fotoğrafları değerlendirmek hem de çocuklarınızın odasına minik detaylar kazandırmak için oldukça ideal olacaktır. Çocuklarınızın fotoğraflarının bulunduğu kişiye özel tasarımlar arasından dilediğinizi seçerek bu detayları dekoratif amaçlarla kullanmayı düşünebilirsiniz. Böylece çocuklarınızın odasında renkli tasarımlar oluşturmaya çalışırken alışılmışın dışında fikirleri de değerlendirmiş ve yaşam alanına farklılık kazandırmış olacaksınız.

5a

Sticker gibi özel günlerde sipariş edebileceğiniz farklı tasarımlara sahip fikirler ile çocuklarınızın odasını renklendirmek oldukça keyifli görüntüler sağlayabilir. Örneğin bu fotoğraflı özle stickerları sevdikleriniz için de birer davetiye olarak kullanabilir ve özel bir etkinlikten kalan hoş bir anı olarak taşımalarını sağlayabilirsiniz. Duvarda kullanmak istemediğiniz stickerları not defterinden mobilyalara, kitaplardan raflara birçok alanda kolayca kullanabileceğiniz için fotoğrafları değerlendirme konusunda yerden de tasarruf sağlayabilirsiniz.

5b

Fotoğraflı sticker gibi duvarları ve eşyaları renklendirecek tasarımlar sayesinde çocuklarınızın odası oldukça farklı bir hava kazanırken diğer aile üyeleri ve stickerların hediye edildiği konuklar için de akıllarda hoş bir anı bırakmanız mümkün. Özel günleri hatırlatacak olan sticker modelleri konusunda ise seçimin tamamen size ait olacağını ve sizin zevkinizi yansıtacağını unutmayın. Bu sayede dekorasyon konusunda hem çocuğunuz için en uygun olanı seçebilir ve odasında görünüm bütünlüğünü sağlayabilirsiniz hem de çocuklarınızın en çok hoşlanacağını düşündüğünüz görüntüyü kendiniz tasarlamış olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Siz de hem en uygun fiyatlara hem de en kolay sipariş sistemine sahip olan kişiye özgü ürün tasarımlarını harika bir çocuk odası tasarımı için hemen şimdi keşfetmeye başlamalısınız.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir