Bu Sene Partilerin Gözde Trendi Stickerlar

 

Stickerlar ile renklenen temalı partiler ile tüm gözler üstünüzde

Stickerlar uzun senelerdir notlarımızdan eşyalarımızı, oda dekorlarımızdan çalışma alanlarımıza kadar birçok yeri renklendirmek için kullandığımız ve tarzımızı yansıtan renkli ürünler. Ancak stickerları en renkli partilerden kalan özel bir anıya dönüştürme ve böylece hem kendi çevrenizi hem de parti konuklarınızın yaşam alanlarını kendi tasarımlarınız ve görselleriniz ile daha renklendirmek son zamanların en gözde trendleri arasında. Siz de en sevdiğiniz fotoğraflarınızı birçok alanı en pratik şekilde renklendirmek için en çok tercih ettiğimiz fikir olan stickerlar ile bir araya getirin. Böylece sitckerlar ile fotoğraflarınız hayat bulurken bir yandan da partilerinizi daha ilgi çekici kılmanın en avantajlı yolunu keşfedin.

5

Her partinin kendine has konsept seçenekleri olsa da bu partilerin en büyük ortak özelliği renklilik ve farklılık ile konukların dikkatini çekecek fikirlere yer verilmesinin gerekliliğidir. Ancak yenilikçilik konusu parti düzenleyenler için bazen kafa karıştırıcı olmakta, birçok kişi doğru ürüne karar vermeye çalışırken kendisini saatlerini harcadığı ancak hala kararını veremediği seçenekler yığını içinde bulmaktadır.

Oysa kişiye özel sticker tasarımları ile bu süreç çok daha kolay olmakta ve tasarımların renkli dünyası sizi seçim derdinden kurtarmaktadır. Çünkü doğum günü çocuğunun ya da sünnetlik oğlunuzun ve hatta belki de müstakbel eşinizin ve sizin en sevdiğiniz fotoğrafı, sticker gibi pratik bir ürün ile birçok farklı alana taşınabilmektedir.

5a

Stickerların kullanıldığı her alan kendi içinde sizi yansıtan farklı bir parti havasına bürünerek istediğiniz konsept motifine uygunluk sağlayabilir. Ancak daha da önemlisi partinin odak noktasının fotoğraflarının yer aldığı stickerların unutulmaz partinizi daha da hatırlanır kılması için sonradan da kullanıma müsaitliğidir.

5b

Dilerseniz partinize katılan konuklarınıza mini bir hediye olarak sunabileceğiniz, dilerseniz de davet öncesinde bir hatırlatma notu gibi sunabileceğiniz kişiye özel tasarım stickerlar ile parti anlayışının son moda çizgisinde siz de yerini alabilirsiniz. Partileri kendinize özgü kılmada da, yenilikçi bir davet anlayışı oluşturmada da, sonrasında etkinliklerinizin yüz gülümseten anılara dönüşmesinde de yardımcınız olacak sticker fikirleri için yalnızca birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir