Taraftar Magnetlerine İlgi Büyüyor

Magnet; farklı malzemelerden yapılan çeşitli şekillerle sunulabilen, arka kısmı mıknatıslı ve metal nesnelere yapışma özelliği olan dekoratif objelere denir. İşin içine dekoratiflik girince eminiz ki hepinizin ilgisini çekecek bir şey bu. Bir de üstüne üstlük özel günlerinize istinaden anı da bırakacağız dersek, sanırız ki bir adım daha yaklaşacaksınız. Bir magnet deyip geçmemek lazım; buzdolabı süsü de olabilir, yapılış tipine göre bir büfede süs de olabilir. Yani bir anda şık bir hatıra eşyası anlamına yüklenir.

İşte bu noktada sahneye çıkmak için biz hazırız. Neden mi? Çünkü Magnet çeşitleri ile son derece geniş yelpazemizi size tanıtmak için büyük bir heyecan içerisindeyiz. Artık günümüzde nişan, nikah, sünnet, doğum, doğum günü gibi tüm özel günler ve sizin için özellik taşıyan her şeyde kullanılmaya başlayan magnetler, ilgili olaya büyük değer, hatta bir espri bile katabilecek duruma gelmiştir. O anın ölümsüzleştirilmesi adına misafirlere verilen o ana özgü bir anlamı da taşıması cabası… Mesela magnet olan bir nikah şekeri düşünün. Magnet üzerinde size özel bir resim hatta belki yazı ya da bir kelime, misafirleriniz için nasıl bir anlam katacaktır.

Magneti üstelik bir davetiye ya da nikah şekeri olarak bile tercih etme şansınız var. Magnet olan bir davetiyeyi gözünüzün önüne getirin. Kağıda basılmış, süslü püslü yazılarla bezenmiş sonra da zarflanmış bir nesne. O gün durur, bir ay durur hadi bir sene durur ama sonrasında ele geçer tozlu olması ay solmuş denilerek bahaneler üretilir ve sonuç o özel güne ait şey çöpte yerini alır. Ama bu magnet olsaydı şu an birbirinize keyifle bakıyor olacaktınız. Çünkü onda ne eskime ne solma nede başka bir yıpranma söz konusu. Sizin zevkinizle bezenmiş sizin özel gününüzün işareti.

Mesela bir seyahate gittiğinizde gidip gördüğünüz yere özel bir magnet almayan olmamıştır. Hediyelik eşyalar arasında olmazsa olmazdır. Orada yaşadıklarınız olsun güzel vakit geçirdiğinize inandığınız yeri sembol olarak görmek mutluluk verici. Çünkü en iyi çözüm budur, saklamak ve anı mahiyetinde. Üstelik hem kendinize, hem de sevdiklerinize bu güzelliği yaşatabilme şansı var. Bu arada bir tezimiz var. Günümüzde hızla yayılan bu trendin hediyelik eşya adı altında kullanım alanları olsun, dekoratifleri olsun akıp gideceği yönünde. Ve biz bu yönde varız. Evinizin her köşesinde olabileceğine inandığımız çalışmalarımız, şablonlarımız öylesine dikkat çekici ki kaybolacağınıza eminiz.

Çeşitliliğimiz dikkat çekici derken abartmadık. Örneğimizde hazır. Taraftar magnetleri. Fanatikler ilk olarak sözümüz size. Kulak kabarttınız sanki. Gönül verdiğiniz takım her kimse yanınızda olduğumuzu hissettirmek adına çeşitli bir kartela hazırladık. Mesela gönül verdiğiniz takım ve yanında canınız yavrunuzun resmi ile hazırlanmış bir magnet. Bakmaya doyamayacaksınız. Ya da takımınızın teması adı altında bir magnet açacağı. İnanılmaz değil mi?

Trendler hızla gelişiyor ve geri kalmamak adına, rengi yaşamak adına, hadi bakalım buzdolaplarımızı renklendirme hareketlendirme zamanı!

Trabzonspor Temalı Kare Magnet

Fenerbahçe Magnet 0635

Aslan Cimbom Magnet


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir