Sünnet Çocuklarına Özel Hediye Seçeneği

Magnet çılgınlığı devam ediyor! Buzdolaplarınız doldu; hatta ve hatta kombi üstlerine, bulaşık makinalarına kadar sıçradınız değil mi? Demiştik bu çılgınlığa bir adım atan kopamaz diye. Hele diğer uçta biz varsak… Diğer yandan standart bir düşünce tarzı da var elbette. Ben davetiyemi matbaadan çıkarırım düşüncesi… Sene 2016 olsa da. Bu duruma sözümüz yok elbet ama bir kulak verseniz, bir değişikliğe gitseniz, diyoruz sadece. Bir magnet davetiyenin kağıda göre yıpranma olasılığı son derece düşük. Sizi seven size değer veren, değer verdiğiniz insanların evine gittiğinizde buzdolapları üzerinde davetiyenizi hala pırıl pırıl ilk günkü gibi görmek sizi mutlu etmez mi?

Magnet çeşitleri geniş. Her alanda değişik şablonlarda oluşturduğumuz bir koleksiyon mevcut. Hayata yeni gelmiş bir bebeğe hoşgeldin magnetinden tutun da annenizin babanızın 50.yılı evlilik yıldönümlerine kutlamaya dair magnetlerine kadar… İçerik sizden yapım bizden… Hatta isterseniz tasarım bile sizden. Amaç küçük ama değerli sıcacık bir gülümseme alabilmek. İnanın ki siz bunu alınca bize de yansıyacak.

Bugün size sünnet magnetlerimizi tanıtmak istiyoruz. İşte hastane odasındasınız, ve minik oğlunuz kucağınızda… Ona bakarken, onu koklarken ileriye dönük hayaller bir film şeridi gibi akar durur. İlk kelimesi, ilk yürüyüşü, sünneti, okul hayatı, delikanlılığı, evliliği gibi pek çok özel anlar silsilesi… Bu başlıklar bitmek bilmez aslında. İşte biz bu başlıklar içerisinden sünnet anınıza ortaklık etmek istedik. Ve minik oğlumuz için çeşitli ürünler hazırladık. Bakmaya ve seçmeye doyamayacaksınız. Bizce işiniz hem kolay hem de keyifli olacak. Bir fincan kahvenizi alın ve şablonlarımızı incelemeye başlayın. Minik delikanlının en sevdiğiniz resmini seçin ve üşenmeden her şablona deneyin. Birine mutlaka evet bu diyeceksiniz. İster esprili bir kaç kelime seçebilir, isterseniz de klasik bir seçim yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin hayal gücünüze kalmış. Mesela ”ben adam oluyorum” ibaresi ile hazırlanmış bir magnet eminiz ki sevdiklerinize sunduğunuzda yüzlerde bir tebessüm yaratacaktır. Peki ya ”sünnetime bekliyorum” yazılı bir magnet açacağa ne dersiniz? Klasik bir davetiye ile kıyaslama söz konu olunca bizim cevabımız magnetlerimiz olacak.

Bakın delikanlı adayı gözlerini araladı ve size diyor ki magnet istiyorum. Bu olaya esprili bir yaklaşım tabi ki… Yalnız takdir edersiniz ki zamane çocuklarının isteklerine yetişmek imkansız. Sonra o delikanlı büyüyecek doğum günlerinin magnetlerini yapacağız, sonra gönül verdiği takımın renkleriyle bir magnet daha. Ve hayatı boyunca bu dahalar sürüp gidecek. İşte bizim de misyonumuz bu; sürüp gitmesi, beğenilerin her geçen gün artması, arz taleple sektörün gelişmesi…

FotoMagnet

Sünnet Magnet

Sünnet Magnet


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir