Sizi Özel Kılan Hediyeler Tek Bir Adreste

Magnet çılgınlığı özellikle kadınlar için vazgeçilmez olarak bir ev aksesuarı haline gelmiştir. Hangi buzdolabını bomboş gördünüz? Mutlaka bir iki magnetle süsleme vardır. Gidip görülen bir yerden ilk alınan eşyadır. Kah kendisine kah sevdiklerine. Ebatı küçük, değeri büyük bir hediyedir aslında. Sizin için gidilen o yer özel olabilir ve o özelliği hiç bozulmadan gözünüzün önünde her daim görmek hoş olsa gerek değil mi? Aynı şey armağan aldığınız kişi için de geçerli. Bir nebze oraya gitmiş gibi hissetmek yanı sıra hediye almanın verdiği hazla birleşince işte o küçük şey devleşiyor.

Geniş yelpazemizle, sayısız şablonlarımızla her gününüze özel hazırlıklarımız mevcut. Bebeğinizin her anında varız. Hoş geldin bebeğimden doğum gününe, ilk diş partisine, okula ilk gününden sünnetine kadar. Aynı şekilde hayatlarına renk katmaktan hoşlanan çiftler sizleri de unutmadık. Nişan ya da nikah magnetleri, sevgililer gününüz, evlilik yıldönümünüz vs. her şekilde hazırlıklarımız tam.

Size 2016 magnet ve afiş takvimlerimizden bahsetmek istiyoruz. Çocuğunuzun resimleri ile hazırlanmış 12 ay boyunca buzdolabınızı süsleyecek takvimli bir magnet. Çalışma sizden zevk sizden, işlemi gerçekleştirmek bizden. Miniğinizin resimlerini seçmeniz yeterli, ondan sonrası kolay. Ve güzellik her daim karşınızda… 2017′ ye sayılı aylar kaldı diyebiliriz; mutfağınıza ya da diğer odalarınıza neşe, keyif, renk, hareket katmak için modeller sayısızca zevkinizle birleşmek için beklemekte. Bu ne demek? Yıla ait mesajlarınızı kendi isteğinize göre belirtmek, belirginleştirmek; sizin için önemli günleri işaretleyebilmek demek. Ayrıca resimli bir magnet takvimini akrabalarınıza da armağan edebilirsiniz. Bir anneanne ya da babaanne yılın her ayında torunlarının o güler yüzünü görmekten büyük haz alacaklardır, emin olun.

Afişlerimize gelince pırıl pırıl baskısıyla göz kamaştıracak nitelikte. Mesela çocuğunuzun diş partisi var. Diş partimize hoş geldiniz şeklinde bir karşılama posteri. Hem sizi ,hem çocuğunuzu,  hem de konuklarınızı gülümsetecek bir obje. Veya bir Amerikan servis. Parti konseptine uygun branda baskısı ile hazırlanmış bir Spider Man ya da Frozen Elsa afişi. Kulağa ne kadar çekici geliyor değil mi?

Yeni yıla girmemize az kaldı. Bu noktada hareket zamanı diyoruz. Hayatımıza renk ışık canlılık getirme zamanı. Minicik bir şey, kocaman bir gülümseme ile sonuçlandığında bir insan başka ne ister ki? Hadi bakalım gülümsemek için oklar bizi gösteriyor. Çok işimiz var. Mutlu olmak herkesin hakkı. Mutluluğu uzaklarda değil, yakınlarda arayın! Küçük şeyler her zaman daha değerlidir unutmayın…

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir