Parti Malzemelerini Ekonomik Fiyata Alabileceğiniz Tek Adres

En genel tabiriyle magnet; üzerinde reklam bilgileri bulunan veya not almak için hazırlanan, arkasının mıknatıslı olması sebebiyle de beyaz eşyalarınıza kolayca yapıştırılan ürünlere denir. Magnetlerimizi ilk yaş doğum günlerinizde yakınlarınıza vererek bu özel gününüzün mutluğunu tanıdıklarınızla paylaşabilirsiniz. Gittiğiniz yerleri arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsanız güzel bir magnet onlara hatıra olacaktır. Hayata merhaba dediğiniz ilk günü hatırlamak için magnetinize göz atmanız yeterli olacaktır.

Magnetler hem size yük olmaz, hem de şık ve ekonomiktir. Özel günlerinizde gelenlere şık ve güzel bir hediye bulmak zor oluyorsa magnet tam aradınız ürün olabilir. Doğum günü olan birine hediye edeceğiniz tatlı, şık ve güzel bir magnet o kişiyi çok ama çok mutlu edebilir . Magnet çeşitlerimizin sayısı çok fazladır. Zevkinize uygun bir magnet için sitemize bakmanızı öneririz. Her yere ve konuya uyumlu magnetlerimizle etrafta güzel bir görüntü oluşturabilirsiniz. Sitemizde magnet – parti süsleri – magnet çeşitleri vardır.
Parti Süsleri
Kendi zevkinize tasarlayabileceğiniz bardak, kavanoz su şişesi için stickerlar, peçete sargıları, Amerikan servis şişe açacağı kürdan ve çubuk süs gibi sizin tasarlayacağınız parti süsleri ile şık ve çok uyumlu bir görüntü elde edebilirsiniz. Parti süslerimiz ile partilerinizin daha şık, daha güzel ve her şeyden önce alışılandan farklı olması kaçınılmazdır. Doğum günü, yaza veda, yılbaşı, sünnet, ilk diş çıkarma gibi özel günlerinizde sizi yalnız bırakmayıp bu özel gününüzde sizinle beraber olmanın gururunu ekibimiz ile beraber yaşamaktan çok memnunuz.


Magnet Çeşitleri

Oval kesimli, özel kesimli, lensli, düğün, sünnet, yaş-günü ,dereceli, arabalı ,çerçeveli, blok notlu sözde, nişanda, kınada, nikâhta, düğünde, bekarlığa veda özel günleriniz İçin daha bir çok çeşidini sitemizde bulacağınız ürünleri sizlerle paylaşmaktan mutluyuz. Bu güzel ve anlamlı gününüzde, gelen misafirlerinize o günün anısını hatırlatacak. Hizmetlerimize, büyük bir özenle ve sizlerden aldığımız güç ile devam ediyoruz.

Sürekli büyümekte olan iş hacmimiz ve dalında uzman kadrosuyla hizmetlerimize devam etmekteyiz. Siz tasarlayın, bize gönderin; biz de sizin isteğinize uygun çalışmayı ücretsiz kargo ile size gönderelim! Magnet çeşitlerimiz için sitemize bekleriz. Uygun fiyat ve bol seçeneklerimizle sadece bir tık kadar uzağınızdayız.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir