Doğum Günü Hazırlığına Başlamadan Önce Okunması Gereken Bir Yazı

Kızınızı ilk kucağınıza aldığınız anı düşünün. O güzel yüzünün her tarafını ezberlediğiniz o mis kokusunu içine çektiğiniz o minicik ellerin sizi sıkı sıkı tuttuğu anı hatırlayın; şu an gülümsediğinizi biliyoruz. Çocuk sahibi olmak böyle bir şey. Anlatılmaz yaşanır denir ya işte bu. Ve artık onun ekseni etrafında dönmenin startı verilmiş durumda. O minicik yürek kocaman bir sevgi yumağı. Onu hayatınıza kattığınız andan itibaren o uyumadan uyumadığınız doymadan doymadığınız mutlu olmadan olamadığını, gülmeden gülemediğiniz miniğiniz, kalbinizin 2 kat fazla atmasına sebep olan varlık.

Ve minik prensesiniz bir bakmışsınız 1 yaşında. Tüm şirinliği, tüm şekerliği ile. Bu özel günde her anne baba hatta tüm aile bireyleri inanılmaz bir heyecan içerisinde kaybolurlar. Prensese özel bir gün… Özel parti, özel hediyeler, her şey özel her şey onun için.

İşte böyle özel günlerde biz de var olmanın mutluluğunu yaşayan bir firmayız. Parti zamanı gelip çattığında “şöyle farklı bir şey olsun” diyorsanız, birbirinden yaratıcı ve size özel seçeneklerimizle yanınızdayız. Bunlar neler mi? Her şey minik prenses için. Hadi başlayalım. Magnetler,  çalışıp beğeninize sunduğumuz geniş bir yelpazede olan şablonlarımız mevcut. Seçmeye doyamayacaksınız. Ya da kafanızda oluşturduğunuz kendi şablonunuz mu var ? Tek yapacağınız şey internet sitemize girmek. Ve seçiminizi yapmak.

1 yaş doğumgünü magnetleri bir tıklayın bakalım. İşte karşınızdayız. Bizce üşenmeyin her şablona prensesin resmini yerleştirin. Hem çok eğleneceksiniz hem de miniğiniz için hazırlıklar başlamış olacak. Seçimler yapıldı mı, içinize sindi mi; isterseniz bunu konuklarınıza minik bir anı mahiyetinde sunabilirsiniz. Emin olun ki herkes çok beğenecek. Kuşkumuz yok. Kendimizden bu kadar eminiz.

Miniğimiz daha küçük bu yüzden partimiz evde mi? O zaman sırada parti süsleri var. Tıklayalım. Seçenekler arasında kaybolmaya bir kez daha hazır mısınız? Stıckerlerimiz mevcut ; su şişelerine ve peçetelere prensesin stickerlerını uygulamak istemez misiniz? Bitmedi. Posterlerimiz kapı süslerimiz var. Hepsi son derece kaliteli ve özenle hazırlanmışlar. Bitti mi hayır. Aklınızda temalı parti mi var. Mesela Alice Harikalar Diyarında, çizgi film karakterleri, mini vb Seçenek bizden seçmek sizden.

Prensesimiz iyi ki doğdun iyi ki bu özel günde biz de var olduk. İşte bu yüzlerinizdeki mutluluk ifadesi bizim için yeterli. Gülen yüzler ve güzel günlerde en özeliyle en farklılığıyla tekrar tekrar birlikte olmak dileğiyle.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir