Çocuğunuzun Doğum Gününde Mutlaka Bunu Deneyin

Bebeklerin doğum günlerinde süslemeler, pastalar hazırlanmakta ve bir parti edası ile tüm hazırlıklar tamamlanmaktadır. İlk yaşına girecek olan bebeğiniz için her şeyin en iyisini hazırlıyor ve o günün özel geçmesini istiyorsunuz. Bebeğinizin doğum gününe gelen misafirlerinize farklı bir hediye vererek onları şaşırtmak ister misiniz? Vereceğiniz bu hediye hem kalıcı hem de görsel olarak karşı tarafta olumlu etkiler bırakacaktır. Bu hediyeyi isterseniz kendiniz tasarlayabilir isterseniz var olanlardan seçebilirsiniz.

Yaş günü Doğum Magetleri İle Sevdiklerinizi Şaşırtın

Bebeğinizin ilk yaşına girmesinin heyecanını sevdiklerinizle paylaşmak isterseniz, bebeğinizin resminin olacağı magnetleri seçebilirsiniz. Bu magnetlerde bebeğinizin resimleri yer almakta ve istediğiniz yazı seçeneğini de yazabilmektesiniz. Magnetler kalıcı olma özelliği ile saklanabilir ve ileride baktıkça o anı hatırlayabilirsiniz. Magnetler istediğiniz renkte tasarlanabilmekte ve hazırlanabilmektedir. Kız çocukları ve erkek çocukları için renk seçimlerini yapabilirsiniz. Ayrıca kendiniz de özel tasarımlar oluşturabilirsiniz. Bu sayede özel gününüzü kalıcı bir hale getirebilir ve sevdikleriniz ile bu magnetleri paylaşabilirsiniz.

Bir yaş doğum günü magnetBir şeklinde doğum günü magnet kırmızı 4769Resimli Magnet Arı Maya

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Farklı Doğum Günü Tasarlamak İsteyenlere İlginç Öneriler

Çocuğunuzun doğum gününde farklı bir hava yakalamak onu şaşırmak ve mutlu etmek isterseniz kendi tasarlayabileceğiniz sticker ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Bu ürünlerde istediğiniz tasarımı yapabilirsiniz. Kendinden yapışkanlı bu stickerler ile doğum günü partinize farklılık katabilirsiniz. Ayrıca magnet takvim seçeneklerinden hediye de düşünebilirsiniz. Çocuğunuzun resminin yer alacağı bu takvimler görsel olarak çok şık bir duruş sergilemektedir. Doğum gününüze özel poster de yaptırabilirsiniz. Bu posterlerde tasarım size ait olabileceği gibi hazır şablon seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Tüm bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz fotomagnet.net adresini ziyaret edebilirsiniz. Tüm ürünlere kargo ücreti ödemeden hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca kurumsal olarak sunulan bu hizmetler garanti kapsamını da içermektedir. Magnetler ve posterler ile ilgili bilgi almak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayabilir ve gerekli desteği alabilirsiniz. Tüm ürünler ekonomik fiyat politikası içerisinde size sunulmaktadır. Eğlenceli ve farklı bir doğum gününe imza atmak istiyorsanız size sunulan bu özel hizmetten mutlaka yararlanmalısınız.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir