Bu Yazıyı Okumadan Evlenmeyin

Evliliğe karar veren bir çift karşımızda sanki. Gözlerinizin içi gülüyor. Biliyoruz ki içiniz kıpırdıyor şu an; kafanız yapacaklarınız her şeyin dört dörtlük olması adına bir o yana bir bu yana dönüp duruyor. Sürekli bir koşuşturma hali…
Malum, gelin damat olmak çok zor şey. Ama şunu kabullenmeliyiz ki; gelin olmak çok daha meşakkatli bir durum.

Her şeyden önce ruh halinizi, olaylara bakış açınızı, kişiliğinizi yeniden düzenlenmeye hazır olun. Çünkü iki ayrı insan olarak, aynı eve girmek için “evet” dediniz. Evlenme kararı alınması ile birlikte, (yaşayanlar bilir) bitmek bilmeyen bir alışveriş serüveni başlar. İç güdüsel olarak, kaynaklar sınırlı ya da sınırsız olsun, bütün şartları zorlayarak işin içinden çıkmaya çalışırsınız. İşte bu noktada size küçük bir önerimiz olacak. Standartların dışına çıkmak istemez misiniz? O zaman bize bir kulak verin. Sizlerin bu özel günü için biz bir şeyler yapmak istedik. İşte Karşınızda gelin damat magnet… Amacımız sizi gülümsetebilmek ve sevdiklerinize kalıcı bir hatıra bırakabilmek.

İlginizi çektik mi? Çektik biliyoruz! Hadi bir tıklayın da yolculuğumuza başlayalım. Aslında şu an karşımızda bir gelin adayının olduğuna eminiz. Zira erkeklere nazaran bayanlar bu konularda hep ön planda olup her şeyi en ince ayrıntısına kadar tartan yapıdadır. Bu bir gerçek. Evet sevgili gelin adayımız doğru adrestesiniz. Biz de işimizde en ince ayrıntılarda kaybolma savaşında olup en güzelini, en özelini sizinle paylaşabilmek çabasındayız. Güzel şablonlar hazırladık. İster esprili isterseniz klasik… Her zevke uygun olduğunu düşünüyoruz. İster kendi fotoğrafınızla, isterseniz
bir sevimli hayvan ya da çizgi film figürü kullanarak hatta ve hatta bir davetiye mahiyetinde bile hazırlayabileceğiniz örneklerimiz var.

Geçelim ikinci adıma. Biz hazırladık siz de seçin bakalım. Bizce üşenmeyin, hepsini deneyin. Hadi bir kahvenizi alın ve hemen başlayın! Hem sizin de bir kendinize off verme anına ihtiyacınız var. Ekstra yapmanız gereken bir işi daha bitirmiş olacaksınız. Seçim yapıldıktan sonra sırada en kolay adım var. Uygulayın talimatı. Biz hazır bekliyoruz zaten. Hemen işe koyuluyoruz. Vakit nakittir durumunda olduğunuzu bildiğimizden, ertesi gün kargonuz elinizde. Çok çalışkanız çok… Gülümsediniz mi? İşte bu bize yeter.

Dostluğumuz başladığına göre ve siz daha yolun başında olduğunuzdan çok fazla söyleyeceklerimiz var. Magnet çeşitlerimiz hemen hemen her özel an için hazır ve nazır sizi bekliyor. Hayat öyle kısa ki iyi değerlendirmek adına küçük şeylerle mutlu olmanın bir zarar getirmeyeceği düşüncesindeyiz.
Siz de aynı fikirdeyseniz bizden ayrılmayın deriz. Bitti mi hayır bitmedi. İleride bu güzel eve bir minik gelecek kuşkusuz. O miniğe de çalışmalarımız şimdiden hazır. Hatta belki o doğana kadar
biz daha neler neler hazırlayacağız. Kim bilir? Şöyle bir gözleri kapatalım hayal kurun bakalım. Bir bebek hayatınıza katıldı ve artık her şey onun için modundasınız. Onun için doğum günü mü sonra diş buğdayı kutlaması mı mevlidi mi ne arzu ederseniz. Parti süsleri ayrıcalık taşıyıp farklı olmalı biz bu kafada elinize aldığınız her şeyi süsleyelim dedik ve bu şekilde hazırladık. Bayılacaksınız.

İşte bu. Yüzünüzde ikinci tebessümü de yakaladık. Bizim beklentimiz bu. İyi ki geldiniz iyi ki sizi tanıdık. Her özel gününüzde yanınızda olmak tek temennimiz. Mutluluğunuzun daim olması dileği ile.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir