Nostaljik Ahşabın Modern Magnetler ile Buluşması

Ahşap magnetler ile seçeneklerinizi arttırın

Ahşap nostaljik ürünlerin en sık kullanılan malzemelerinin başında geliyor. Kendine has dokusu, farklı havası ve elit duruşu ile ahşabı farklı hediyelerde de sıkça görmek mümkün. Ayrıca sağlamlığı ile de yıllarca dayanacak hediyelerin altın sırrı ahşap tercih etmek olabilir. Sizlerin de dayanıklı ve uzun ömürlü hediyeleri aramakta olduğunuzu biliyor ve bu nedenle sizleri ahşap magnetlerin eğlenceli ve bir o kadar şık dünyasına davet ediyoruz. Ahşabın üzerindeki dokunuşlarınız ile hayat bulan tasarımlarınız eminiz özel günlerinize katılan ve hediyelerini alan konuklarınızın da bir o kadar hoşuna gidecek. Bakalım seçeneklerimiz arasında neler var…

ahsap_magnet_kisiye_ozel

Özel kesim ahşap magnetler, ahşap gibi klasik bir fikre farklılık katmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Ahşap magnetlerin üzerinde yer alan canlı desen ve renkleri daha da dikkat çekici kılacak olan kesimler ile sizlerin de farkınızı ortaya koymanız ve herkesi elit tercihleriniz ile etkilemeniz mümkün. Ahşabın kesim konusunda bizlere sunmuş olduğu kolaylığı sizlere hediye çeşitliliği olarak yansıtıyor ve böylece sizlerin de kendi tarzınızı gösterebilme imkanı elde etmenizi sağlıyoruz.

fotografli_ahsap_magnet

Ahşabın odak noktasında olduğu farklı kesimler mevcut dedik. Kare ve dikdörtgen gibi daha çerçeve tarzına uygun kesim modelleri ile de aynı şekilde ahşabın hak ettiği şık havayı yakalayabilirsiniz. Fotoğraflarınızı daha farklı bir görselle sunmanızı sağlayacak olan bu kesim modelleri buzdolabı magneti konusunda oldukça dikkat çekici bir görüntü yakalamanızı ve tasarımlarınızın amacına ulaşmasını sağlayabilir.

2_49

Bir diğer klasik şekil olan yuvarlaklar ise portre fotoğrafları gibi görselleri daha yumuşak ve hoş bir şekilde sunmak isteyen ahşap severlerin tercihi.

Unutmayın ki hediyelerinizde ahşap gibi doğal bir ürünü tercih etmek hem daha zarif ve şık bir görüntü elde etmenizi, hem de daha dayanıklı ve uzun ömürlü hediyelikler ile daha uzun süre evlerde yerinizi almanızı sağlar. Ahşabın kendine has dokusu doğum günü ya da nikah gibi özel günlerde vereceğiniz hediyelerin fotoğraflarınızı dilediğiniz şekilde yansıtma imkanı yakalamanıza yardımcı olur. Magnetler konusunda farklılık arayanların tercihi ahşabın, en özgün hallerini görmek için dilediğiniz tasarım denemesini yapmaya hemen şimdi başlayabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir