Unutulmaz Tarihler Artık Unutulmaz Takvimlerde Gizli

 

Takvim tasarımları hiç bu kadar özel olmamıştı

Takvimler sanılanın aksine sadece zamanı kontrol ettiğiniz değil, evinizde yer alan önemli bir detay olarak aslında gündelik dekorun da dikkat çekici bir parçası olması ile önemlidir. Gün içinde tüm hesaplamalar, tüm takipler ve tüm detayları kontrol için başvurduğumuz en öncelikli adreslerin başında gelen takvimler, aslında fotoğraflarınızı yansıtmak için de birebir ürünlerdir. Çünkü fotoğraflarınızı kullanarak renklendirdiğiniz ve daha da cazip hale getirdiğiniz takvimleriniz ile aslında tüm tarihler daha da anlamlı, daha da özel bir hale bürünmektedir. Gelin hep birlikte tüm günleri sevdiklerimizin görselleri ile özel kılmaya!

takvim2

Takvimleriniz ile dilerseniz nişan ya da söz gibi önemli ve eşsiz günleri daha da unutulmaz kılmanız mümkün. Bu günlerde kendi fotoğraflarınızı kullanarak oluşturmuş olduğunuz tasarımları dilerseniz küçük bir de not ekleyerek muhteşem bir anı hediyesine dönüştürmeniz sadece dakikalarınızı alacak. Ve dakikalar içerisinde oluşturmuş olduğunuz bu göz alıcı tasarımları dilerseniz duvarlarınızı süslemek için siz kullanabileceğiniz gibi, çevrenizdeki sevdiklerinize ve özel günlerde yanınızda olan konuklarınızı da kolayca dağıtmanız ve herkesin evine en hoş şekilde sizin konuk olmanız mümkün olacak. Konuklarınıza özel günlerinizden vereceğiniz anıların ise pratik bir işleve sahip olması eminiz beğeni kazanacak bir diğer özellik olacak.

takvim3 (2)

Yalnızca söz ya da nişanlar için değil, elbette doğum günü ya da benzeri partilerinizde de fotoğraflı takvimler ile herkesi mutlu etmeniz mümkün. Çocuklarınızın en sevdiğiniz ve en sevimli görsellerini seçin ve seçmiş olduğunuz tasarım şablonu üzerine yerleştirin. Yalnızca birkaç dakika içinde hazırlayabileceğiniz bu tasarımları herkesin gözdesi olmasını sağlayacağınız partilerinizden geriye kalan harika bir hediye olarak duvarları süsleyecek.

takvim5

Dilerseniz direkt asmalı, dilerseniz magnetli takvimler seçebilir, bu sayede hediyelerinizin çeşitliliğini de arttırabilir, herkesin ihtiyaç ve taleplerine uygun hediyeler tasarlamış olabilirsiniz. Fotoğrafların yer aldığı takvimler ile özel günlerin çok daha özel olmasını sağlayabilir, bu günleri sene boyunca tüm sevdiklerinize eşlik edecek özel anlarda da kullanmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Siz de tüm takvim seçenekleri ve birçok farklı ürün seçeneği ile fotoğraflı ürünlerin hediye anlayışınızı nasıl değiştirdiğine şaşıracaksınız.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir