Sevdiklerinizi Özlediğiniz Zamanlarda Onları Hatırlatacak Tasarımlar

 

Fotoğraflı tasarımlar ile sevdiklerinizi her daim yanınızda

Fotoğraflar sevdiklerinizi özlediğiniz anlarda her an onları yanınızda hissetmek için kullanabileceğiniz harika gereçler. Fotoğraflar asla bir kağıt olarak sınırlı kalmayıp hepimiz için büyük ve farklı anlamlara gelmekte. Özellikle gün içinde ya da uzaklarda iken sevdiklerini yanında hissetmek isteyenler için fotoğraflar harika bir motivasyon aracı. Bu sebeple siz de özlem dolu anlarda sevdiklerinizi yanınızda hissetmek için onların fotoğraflarını değerlendirebilirsiniz. Ancak bu konuda eğer uzun ömürlü bir ürün ve kişiye özgü tasarım arayışında iseniz doğru yerdesiniz.

7

Fotoğraflara hayat vermek onları asıl anlamlı kılacak ve fotoğrafını çektiğiniz anı size hatırlatacak olan en önemli adımdır. Bu sebeple fotoğraflarınızı bastırmak iyi bir fikir olabilir ancak bu kez de fotoğraflarınızı yanınızda taşımanız pek sağlıklı sonuçlar vermeyebilir. Fotoğrafları daha uzun ömürlü fikirler ile süslemek için farklı nesnelerde tasarımların hayat bulmasına izin verebilirsiniz. Bu konuda farklı fotoğrafların basılmasına izin verilecek olan uygun yüzeyi ve sizin şablon seçimlerinizi yansıtması ile size özel olacak olan anahtarlıklar ile ideal birer üründür. Anahtarlıkların en büyük avantajlarının başında gelen kolay taşıma özelliği ise fotoğrafların artık her daim kolaylıkla yanınızda olabileceğinin garantisidir.

7a

Sevdiklerinizin fotoğrafları onları raflara ya da bilgisayar klasörlerine kaldırıp gömdüğünüz takdirde asla amacına ulaşamaz ve sizin için sahip olduğu değeri yansıtamaz. Bu nedenle fotoğraflarınızı değerlendirmek ve onları yanınızda taşımak için seçim yaparak farklı ürünlerden ilham almanız gerekebilir. Kimisi için fotoğraflar bu amaçla bir dekorasyon gereci, kimisi için ise birer parti süslemesi olabilir. Ancak fotoğrafları uzun süre yanınızda taşımak ve siz nereye giderseniz gidin sevdiklerinizi yanınızda götürmenizi sağlamak için kişiye özel fotoğraf baskılı anahtarlıklar oldukça yaratıcı ve keyifli bir alternatif oluşturabilir.

7b

Eğer sevdiklerinize ait bu özel fotoğrafları çevrenizde de görmek istiyorsanız özel günlere ait davetleri hem hatırlatmak hem de bu özel günden bir anı verebilmek amacı ile anahtarlıkları birer davetiye gibi de kullanmanız mümkün. Çevrenizdekilere vereceğiniz fotoğraflı anahtarlıklar ile onlara davet ettiğiniz bu güzel etkinliği en efektif şekilde hatırlatabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir