Parti Süsleri İle Partilerinize Renk Katın

Online bir mağaza olarak kurulduğumuzdan bu yana, deneyim ve tecrübelerimize dayanarak, sizlere birbirinden özel ve çeşitli magnet süsleri sunup partilerinizi çok daha renkli hale getirmeyi amaçlıyoruz. İlk hedefimiz, her zaman %100 müşteri memnuniyeti elde etmektir. Kendi bünyemizde üretip satışa sunduğumuz her ürünü kişiye özel bir hale getirebiliyoruz. Tamamen sizlerin seçimlerine uyarak, renk ve tasarımlara büyük ölçüde dikkat ederek siparişlerinizi en kısa sürede hazırlıyoruz. Partileri, doğum günlerini, herhangi bir özel geceyi süslerimizle çok daha güzel hale getirmek için çabalıyoruz. Hiçbir zaman müşterilerimizi mağdur etmiyoruz ve daima siparişleri en kısa sürede hazırlayarak gönderimini sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet vermeye ve her geçen gün daha fazla çeşitle siz müşterilerimizin karşısına çıkmaya kararlıyız.

Ücretsiz Kargo Hizmetimiz

Parti süsleri içerisinde, dilediğiniz şekilde özel tasarımlarımızı da sizlere sunuyoruz. Seçtiğiniz renkler ve eldeki ürünler kapsamında daima partilere uygunluk sağlayan süslerimizi müşterilerimize aktarıyoruz. Ücretsiz kargo hizmetimiz sayesinde kısa sürede ürünlerimizi sizlere aktarıyoruz. Dilediğiniz kadar sipariş verme hakkını sizlere sunuyoruz. Giriş yaparak sitemizde yer alan tüm ürünlerimizi inceleyerek karar verme imkanınız da vardır. İster isimlere özel şekilde, ister fotoğraf kullanarak binlerce siparişin kısa sürede teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Üstelik müşterilerimize ücretsiz kargo da sunarak tamamen bütçelere uygun çalışmaktayız. Ürünlerimizin fiyatları her zaman standart olarak belirlenmektedir ancak siparişiniz içerisinde ürün adedi arttıkça ücretlerde de değişiklik gözlemlenebilmektedir.

Her Alana Uygun Magnetlerimiz

Bu kapsamda dilediğiniz magnet çeşitleri, pembe, kırmızı, bebek mavisi, somon, siyah, beyaz, lacivert ve benzeri tonlarda binlerce renkte hazırlanmaktadır. Bizim önceliğimiz her zaman müşterilerimizin memnuniyetinden geçmektedir. Bu açıdan kesinlikle müşterilerimizi bekletmez, siparişlerinizi en kısa sürede elinize ulaştırmak için çaba gösteririz. Kimseyi mağdur etmeden konseptlere uygun şekilde siparişleri hazırlarız. Önceden hazırlanmış etiketlerimizden ve stickerlerimizden de seçebilmektesiniz. Dilediğiniz konsepti bizlere bildirmeniz ve hangi tür tasarım istediğinizi söylemeniz yeterli olmaktadır. Renk seçiminizi de tamamladıktan sonra yapmanız gereken tek şey 2  gün içerisinde hazırlanacak olan siparişlerinizi beklemektir. Nikahlarınıza, nişanlarınıza, düğünlerinize, doğum günlerinize, kınalarınıza, söz akşamlarınıza, sünnetlere, dolaplara, partilerinize, özel yemeklerinize, kutlamalarınıza ve binlerce duruma sipariş vermek sizden, en kısa süre içinde hazırlayıp göndermek bizden.

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir