Parti Günü Gelip Çattığında ”Ne Hediye Etsem?” Derdine Son!

 

Partileriniz hediyesiz, hediyeler tasarımsız olmaz

Partilerinizde siz de yanınızda olan sevdikleriniz için en ideal hediye arayışında iseniz artık bunun sizin için sorun olmadığı bir dünyaya hoşgeldiniz diyebiliriz. Hediyelerinizin tamamen sizin isteklerinize uygun bir biçimde, hatta size ihtiyaç duyulan tüm araçlar verilerek tamamen sizin kontrolünüzde üretildiği ve ayağınıza kadar getirildiği kişiye özel resimli tasarım dünyasındasınız artık. Parti günü gelip de ”acaba ne hediye etmeli” diyorsanız en acil durumlarda bile kendi resimlerinizi taşıyan hediyelikler ile günü kurtarabilirsiniz. Nasıl mı? İşte cevabı da burada:

Plastik_Party_Time_Magnet_0396_9939_1

Resimli magnet tasarımları ile siz de en beğenilen hediyeyi bulmuş olabilirsiniz. Çünkü magnetlerin unutnayın ki nereye gitsek, hangi etkinliğe katılsak, hangi şehri ziyaret etsek asla değişmeyen bir hediyelik yeri ve anlamı var. Bu nedenle siz de dilerseniz magnetlerin bu değişmez konumundan istifade edebilir, ancak bu klasik fikre büyük bir yenilik katarak farkınızı gösterebilirsiniz.

Magnetlerinizi hediye olarak sunarak size verilen tek farklılığın görsellerinizi kullanma avantajı olduğunu sanmayın. Çünkü farkını dilerseniz sizlere malzeme olarak da gösterecek olan ürünlerde plastikten ahşaba birçok doku ve yapıda ürün bulabilir, hatta dilerseniz bu ürünlerin kesim farkından da yararlanabilirsiniz. Kesim için birinci yaş günlerine yönelik 1 yaş şeklinden, karelerden yuvarlaklara kadar birçok yaratıcı fikir mevcut.

resimli_ahsap_magnet

Kişiye özel tasarımın hediyelik anlamında işlerinizi ne kadar kolaylaştıracağından bahsettik. Peki tek seçeneğiniz magnetler mi? İşlerinizi bu denli kolaylaştıracak bir yeniliği tabi ki de sadece magnet fikri ile sınırlı tutmadık. Sizler için gündelik yaşamda birçok farklı köşede yerini alabilecek ürünler geliştirdik ki partilerinize katılan herkesin yaşamında daha sık sizin yarattığınız anılar canlanabilsin istedik.

08_kisiye_ozel_fotografli_kitap_ayraci

Kitap ayracın anahtarlıklara, bardak altından fare altına kadar gündelik yaşam içinde yer alabilecek bir çok ürünü görsellerinizi ile süslemenin yolunun nereden geçtiğini bizlerle keşfedebilirsiniz. Bu tasarımları ise sizin için avantajlı kılacak özelliği en uygun fiyatlar ile kapınıza gelecek olmasından da ileri gelmektedir. Siz de ister doğum günü, ister kın, ister baby shower, ister söz ve nişanlar, etkinliğiniz ne olursa olsun hediyeniz kendi tasarımınız  olsun.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir