Parti Dağınıklığını Dert Etmenizi Önleyecek Bu Fikre Bayılacaksınız

 

Parti sofralarını hem renklendirin hem de çabucak toparlayın

Partileri tüm sevdiklerinizle birlikte özel günleri kutlamak adına büyük bir özenle düzenliyor ve haliyle yalnızca aksiliklere yer vermemek için uğraşmamak yerine aynı zamanda her detayın mükemmel bir şekilde tasarlanarak uyum içinde olmasına da özen gösteriyorsunuz. Partiniz harika bir görüntüye sahip olarak başlasa da parti karmaşası içerisinde her yere yetişmek mümkün olmayabiliyor, özellikle de kalabalık parti sofralarını bekleyen parti sofralarına. Çocuklarınızın pastaları dökmemesi ya da konuklarınızın masayı her daim düzenli görmesini parti boyunca bekleyip kontrol ederek sağlamak mümkün değil. Neyse ki Amerika servis tasarımları ile hem parti sofralarında mükemmel konsept uyumlarını sağlamak, hem kendi fotoğraflarınızın yer aldığı renkli ürünler ile sofraları daha cazip hale getirmek hem de pratik bir şekilde oluşan dağınıklıkları hemen yok etmek mümkün.

amerikan1

Partinize davet etmiş olduğunuz herkesi düşünerek eminiz harika sofralar kurdunuz, ya en lezzetli yemeklerinizi sergilediniz ya da pratik atıştırmalıklar ile herkesin keyifli sohbetlerine eşlik edecek tat seçenekleri yarattınız. Ancak partilerin böylesi herkesin bir arada olan bir köşesinde özellikle de miniklere ayrılmış olan kısımlarda dağınıklık oluşmamasını sağlamak için ne yazık ki birtakım gereçler olmadan karmaşanın önüne geçemezsiniz. Karmaşayı bir an önce toparlayıp tertemiz sofralarda sohbetlerinize devam etme gibi, herkesin dikkatini çekip iştahını açacak sofralar için kişiye özel tasarım Amerikan servisi seçeneklerini kesinlikle değerlendirmelisiniz.

amerikan2

Amerikan servisi gibi oldukça dikkat çekecek bir fikri kendi seçtiğiniz fotoğraflar ile süslemek kişiye özel tasarım ürünler ile oluşturacağı uyumun yanı sıra partinin yıldızını da odak noktasına almanızı sağlayacak, sofrada kendi gören minikler bu görüntüye bayılacak. Tabi ki renklilik de cabası! Partilerin en çok beğenilen son moda kahramanlarını Amerikan servisi şablonlarında gördüğünüzde siz de sofraların nasıl da kolayca renklenebileceğini görmüş olacaksınız.

amerikan3

Dilerseniz çizgi film karakterleri, dilerseniz en sevdiğiniz masalların kahramanları, dilerseniz sofraya yaz getiren çiçekler, dilerseniz minik ve sevimli hayvanlar, motif çeşitliliğine hayran olacağınız bu görselleri eşsiz ve özel kılacak olan sizin en sevdiğiniz fotoğraflar olacak.

amerikan4


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir