Okullar Tatil Oluyor, Minikleri Sevindirmenin Yolu Bu Hediyelerden Geçiyor

 

Karne hediyelerinizi tasarlamaya başlayın

Karne vakti geldi, tatiller başladı, peki siz tüm sene yorulup emek tüketen minikler için bir kutlama düşündünüz mü? Başarılarını sizlere ispatlayan minikler için önemsemesek de aslında takdir görmek, başarılarının taçlandırılacağını bilmek, onları sevdiğinizi göstermek oldukça önemli. Peki doğru bir kutlamanın en önemli parçası ne? Elbette hediyeler. Siz de hem çocukların sene boyu kullanabileceği, hem de düzenlediğiniz kutlamalarda konuklarınıza verebileceğiniz eğlenceli hediyeleri kendiniz tasarlamanın keyfine vararak hediye vermeyi hiç olmadığı kadar eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

okul2

Kutlamalarınızı renklendirmek için sene boyu çocuklarınızın bu başarısını taçlandıran konseptlere uygun desenleri, seçmiş olduğunuz fotoğraflarla yan yana getirmeyi deneyebilirsiniz. Magnetler yalnızca evleri süslemekle kalmayacak, dilerseniz sevdiklerinizin evine de başarısını göstereceğiniz çocuklarınızın fotoğraflarının girmesini sağlayacak. Bu magnetlerde bulabileceğiniz okul temasına ait değişik desenleri sene boyunca görmek, çocuklarınız için okul sezonunda da büyük bir motivasyon kaynağı olabilir.

fotograf_baskili_defter

Sene boyu aldığı ders notlarını bir kenara bırakıp artık kendi eğlenceli notlarını alacağı kişiye özel bir defter ile çocuklarınıza kendilerini özel hissettirmenin hem en faydalı hem de en yaratıcı şeklini bulmuş olabilirsiniz. Fotoğraflı defterler sayesinde notlar almak yalnızca çocuklar için değil aileler için de artık büyük bir keyif olacak. Gün içinde, toplantılarda, en sıkıcı anlarda alacağınız önemli notlarda, artık çocuklarınızın en güzel fotoğrafları sizin de yanınızda.

Bu defterleri yapacağınız bir kutlama esnasında çocuklarınızın başarısını kutlamaya gelen sevdiklerinize de verebilir, ailenin göz bebeğinin başarıları ile herkesin gurur duymasını sağlayabilirsiniz. Hatta çocuğunuzun arkadaşları da eminiz bu hediyelere sahip olmak isteyecek ve herkes tasarım sırrınızı ısrarlara dayanamayarak öğrenmeye çalışacak. Siz ise kişiye özel resimli tasarımınızın en uygun fiyat ve ulaştırma koşulları ile kapınıza kadar gelmesinin rahatlığını yaşıyor olacaksınız.

Fotografli_Duvar_Saatleri

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir