Konuklarınızı Harika Partinizden Eli Boş Göndermeyin!

 

Sevdiklerinize eğlenceli partilerden kalan anılar

Tüm akraba ve arkadaşlarınızı bir arada görebileceğiniz harika partiler için senenin en güzel ve en ideal günlerindeyiz. Bu günlerde vereceğiniz partiler ya da yapacağınız kutlamalar ayrı bir canlı ayrı bir neşeli. Ancak bu neşenin sizlerin yanınızda olan konuklarınız için sadece parti boyu sürecek olmasını istemeyiz değil mi? Unutulup giden partiler yerine, verdiğiniz tüm özeni hak etmesi için baktıkça hatırlanacak hediyelerle partinizi konuklarınızın anılarına işlemek eminiz sizin de tam olarak bir organizasyondan beklediğiniz şey. Eğer siz de partilerden eli boş dönen konuklarınız yerine onları mutlu göreceğiniz harika etkinliklere imza attıktan sonrasında yine onları sevindirmeye devam etmek istiyorsanız tasarımlarınızı yapmaya hemen şimdi başlayabilirsiniz bile.

1

İğneli buton rozetler çok uzun yıllardır çocukların yaka ve çantalarını renklendirmek için kullandığı ve sık sık gözümüze çarpan süslemeler arasında. Modadaki yerini senelerdir korumayı başarmış olan bu fikir ile siz de partilerinizden geriye harika hediyeler bırakmış olabilirsiniz. Özellikle de minik konuklarınızın daha da seveceği bu fikri kendi fotoğraflarınız ile süslemek ise beğeni kazanacak önemli bir detay

Kendi fotoğraflarınızla yapabileceğiniz tasarımlar arasında elbette tek seçeneğiniz bu değil. Öyle ki nası ki ürünlerin kullanım alanı geniş ise size de sunulan tasarım seçenekleri aynı genişlikte. Tasarım için kullanacağınız şablonların konsept çeşitliliği ise baş döndürücü.

7

Bırakmak istediğiniz anılar arasında yer alabilecek bir diğer portatif fikir ise anahtarlıklar olabilir. Ellerimizden düşürmediğimiz anahtarlar için kullanılacak süslemeler, her eve girdiklerinde konuklarınızın seneler boyu yüzünü gülümsetebilir. Anahtarlıklarını gün içinde her gördüklerinde isterseniz yaklaşan parti davetinizi hatırlatabilir, isterseniz seneler sonra bile keyifli sohbetlerinizi göz önüne getirtebilirsiniz.

5a

Anıların yer alması için daha uzun cümlelere yer ayıracağınız bir ürün arıyorsanız ise dilek kartları sayesinde nostaljik bir fikri canlandırmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Bu fikir ile dilekler ve anı cümleleri artık havada kalmayacak, yazılara saklanacak. Yalnızca çevreniz değil, doğum gününün minik kahramanları da bu kartları okudukça heyecanlanarak mutlu olacak.

Siz de resimli kişiye özel tasarım ürünleri keşfedip bir an önce konseptinize renklilik katabilir, partinizi ölmeyecek büyük bir anıya dönüştürebilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir