Kitaplar Artık Fotoğraflarınızla Buluşuyor

 

Kitap ayraçları ile en elit ve özgün hediyeyi keşfedin

Kitap okumayı sevmemek mümkün değil. Bazıları için hayal gücünü aralayan bir kapı, bazıları için yalnız günlerin en büyük keyfi, bazıların için ise vazgeçilmez bir tutku olan kitaplar, renkli kitap ayraçları ile çok daha zevkli. Peki siz de fotoğraflarınızın bu ayraçlarda yer almasını istemez miydiniz? Kitapları baştan yazamazsınız, ancak onları artık kendi hikayeniz ve anılarınızla süsleyebilirsiniz, hem de en özel organizasyonlarınıza ait hediyelerle. ”Peki ama nasıl?” diyorsanız bizi takip edin.

06_resimli_kitap_ayraci

Partileriniz büyük özen gösterdiğiniz, üzerinde çok düşünüp çokça da zaman harcadığınız özel etkinlikler. Haliyle bu günleri kendinize özel kılmak, her detayı ile kendinizi ya da çocuklarınızı yansıtmak ve bu anları ölümsüz kılmayı istemek en doğal hakkınız. Bunun için akıllara gelen ilk seçenek son dönemlerin en trend fikri konsept tasarım hediyelikler oluyor. Çünkü dilediğiniz fotoğrafların ve yazıların yer almasını sağladığınız bu hediyeliklerin tek avantajları sizin tasarım zevkinizi yansıtması değil, hediyelerinizi sunduğunuz kişilerin sizleri sık sık hatırlayacak olmasını sağlamak oluyor. Ayrıca bu hediyeliklerinizi dakikalar içinde tasarlayabiliyor olmak ve kapınıza kadar teslim edildiğini görmek de sizlere çokça zaman ve enerji kazandırarak organizasyon sürecinin tatlı telaşı içinde büyük bir yardımcı oluyor.  Peki bu hediye seçenekleri içinde kitap ayraçlarını yeri ne, neden kitap ayraçlarını partilerinizde kullanmayı tercih etmelisiniz?

Kisiye_Ozel_Kitap_Ayraclari

Kitaplar gündelik yaşamımızda gerek keyif, gerekse bilgi için yanımızdan neredeyse ayırmadığımız parçalar. Ayrıca kitap tutkunları ya da miniklere kitap okumayı sevdirmek isteyenler için renkli kitap ayraçlarının kullanımının yeri oldukça özel. Siz de bu durumda yararlanabilir, partilerinizden geriye harika bir anı olarak kitap ayracı bırakacak olmanın keyfini yaşayabilirsiniz, hem de kendi fotoğraflarınızın şıklığında!

08_kisiye_ozel_fotografli_kitap_ayraci

Sadece en sevdiğiniz ve en çok beğendiğiniz fotoğraflarınızı seçin ve farklı konseptler için düşünülmüş kitap ayracı şablonları üzerinde deneyin. Kararınızı verdikten sonra son dokunuşu bu renkli desenleri daha da anlamlı kılacak özel notlar ile tamamlamayı unutmayın. Artık kitap sever konuklarınızın kitap okumak için daha çok nedeni, sizin de daha memnun bir şekilde sizleri sıkça hatırlayacak arkadaşlarınız var.

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir