Kişiye Özel Hediye için Kişiye Özel Anahtarlıklar Tasarla!

 

Çevrenizdeki kişileri mutlu etmek için onlara özel bir hediye vermek ve bunun için gündelik yaşam içerisinde sıkça kullanarak sizi de aynı sıklıkta hatırlamalarını sağlamak istiyor olabilirsiniz. Eğer tüm bu ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bir tasarım fikrine ihtiyaç varsa son dönemin hediye trendi kişiye özel tasarım ürünleri kesinlikle listenizde ilk sıraya koymalısınız. Peki gündelik kullanımda sıkça karşılaşacağınız bir ürün olarak kişiye özel tasarım fotoğraflı anahtarlık fikrine ne dersiniz? Haydi siz de dakikalar içerisinde sevdiklerinizin ve sizin en beğendiğiniz fotoğrafının ellerde taşınacak anahtarlara nasıl dönüşeceğini şimdi keşfedin!

7a

Özel bir gün için belki de etkileyici bir hatırlatma daveti hazırlamak belki de düzenlediğiniz partide vereceğiniz minik anıların ömür boyu sevdiklerinizle olmasını istiyorsunuz. Çocuklarınızın ya da ailenizin en güzel fotoğrafları artık gün yüzüne çıksın istiyor ya da hediye vereceğiniz kişilere kendi tasarımlarınızı yaparak özel ve eşsiz hissettirmek istiyorsunuz.

Amacınız ne olursa olsun bu talepleriniz için biçilmiş kaftan olan kişiye özel fotoğraflı anahtarlık modelleri ile hem memnun edeceğinize hem de memnun olacağınıza eminiz.

7b

Yalnızca kendi partinizin ya da hediye konseptinizin uyduğu bir hazır tasarım şablonu seçin, dilediğiniz fotoğraf ya da yazılar ile bu şablonu kendinize özgü kılın ve tek tıkla hediyenizin kapınızda belirmesine izin verin. Hem de en uygun fiyatlar ile!

Dilerseniz minik çocuğunuzun doğum günü için anahtarlık üzerine bir tarih işleyerek farklı bir davetiye fikri keşfetmiş olabilirsiniz. Sevdiklerinizin sizden davetiye olarak fotoğraflı anahtarlık aldıklarında ne kadar şaşırabileceklerini hiç düşündünüz mü? Eminiz partiniz geçse de gösterdiğiniz bu özen anahtarlıklar sayesinde asla unutulmayacak.

7c

Belki de sevdiğiniz kişilere özel bir günü beklemeden kendinizden bir parça sunmak istiyor ve bunun için birlikte çekilmiş fotoğrafınız ile sürpriz yapmak istiyorsunuz. En güzel dileğinizi kısaca yazdığınız anahtarlık tasarımına bu fotoğrafı eklemeniz ideal hediyeyi yaratmanız için yeterli olacak. Bu hediyenin ise sizi Sevgililer Günü gibi özel zamanlarda son dakikalarda bile kurtaracağına eminiz. Sevdiğiniz kişi onun için ne kadar önemli olduğunu hissettiğinde mutluluğu ile siz de mutlu olacak ve uzun seneler sürecek birlikteliğiniz için uzun seneler hediyeniz sizinle olacak. O zaman haydi kendi fotoğraflı anahtarlık tasarımınızı oluşturmaya!


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir