Duvarlarınızı Renklendirecek Dekorasyon Fikirleri

 

Bu tasarımlar ile duvarlar daha renkli

Duvarlarının evinizin en önemli dekor parçalarının başında geliyor. Çünkü kendisi nasılsa evinizi de o şekilde yansıtacak olan duvarlarınızın görünümüne bağlı olarak tüm evin havası değişiyor. Peki siz duvarlarınızı renklendirerek gören herkesin hayran kalacağı detayları kendi evinize özel bir halde nasıl tasarlayabileceğinizi ve kullanabileceğinizi biliyor musunuz? Gelin birlikte en önemli yaşam alanınız olan evlerinizi en etkileyici gösterecek özgün dekor fikirlerine göz atalım.

takvim2

Öncelikle duvarları süslemeye biraz romantizm havası ile başlayalım. Tüm günün yorgunluğunu atmak için büyük bir heyecan ile eve gelecek olan eşiniz ya da sevgilinize siz de en özel sürprizi size ait anlamlı fotoğraflar ile yapabilirsiniz. Her daim göz önünde bulunacak olan takvim gibi dekorlarda fotoglarınızın yer alacak olması hem sizin tasarım yeteneklerinizi sevdiğiniz kişi için ortaya koymanızı sağlayacak, hem de eşsiz bir hediye ile onu şaşırtmanızı.

takvim5

Elbette bu takvim fikirlerini farklı ve özel günlerde sevdiklerinizin evinde seçmiş olduğunuz fotoğraflar ile yerinizi almak için de değerlendirebilirsiniz. Söz ya da nişan kutlamalarından, doğum günü partilerine kadar birçok özel günde kendi fotoğraflarınızın yer aldığı ve yine kendi tasarımınız olan takvimleri birer anı olarak verebilir, bu sayede sene boyunca hem kendinizi ve anılarınızı en güzel şekilde hatırlatabilir, hem de yaratıcılığınızla partileri özgünleştirebilirsiniz.

saat3

Takvimleri alternatif olarak daha uzun ömürlü ve daha ağır bir hediye arayanlar için de zamanın daha da detaylı halini gözler önüne seren saatleri öneriyoruz. Bu duvar saatleri bir ömür sevdiklerinizin fotoğraflarının duvarlarınızı süslemesini sağlayacak. Ayrıca kişiye özel tasarım hediyeler ile sevdiklerini şaşırtmak ve etkilemek isteyenler için de saatler birer harika olabilir.

saat4

İster sevdiğiniz kişiye yapacağınız hoş ve romantik bir sürpriz olsun, ister anneniz için doğum günü ya da anneler günü hediyesi, duvarlar için en dekoratif fikirler arasında yer alan saatler ile günün her saatinde sevginizi göstermeniz mümkün olacak. En güzeli ise bu harika tasarımlarda sizin imzanızın olması ve bu özgün tasarımınızın tüm diğer alternatiflerin aksine kapınıza kadar gelecek olmasıdır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir