Bu Yaz Bu Hediyelerle Çok Renkli Geçecek

 

Yazın gözde hediyeleri

Yaz doğum günlerinin keyfi, eğlencesi havanın sıcaklığının verdiği neşe ve enerji ile apayrıdır. Ancak hediye seçiminizin de minikleri olduğu gibi konuklarınızı da mutlu etmesi için bu canlılığa ayak uyduracak kullanışlı ve farklı ürünlerin seçilmesi, tüm partinin eğlence havası içinde geçmesi için önemli. Peki siz bu yaz hangi hediyelerin en sık tercih edileceğini ve son moda olduğunu biliyor musunuz? Kişiye özel tasarım resimli ürünlerin canlandırdığı partiler için artık hediyeliklerinizi konuşturma zamanı.

8a

Pratik mi olsun göze mi hitap etsin? Uygun fiyatlı olup alıcısını mı rahat ettirsin, gösterişli olup kullanıcısını mı memnun etsin? Hediyelerden beklenti yüksek olduğu gibi hediye seçiminin de birçok kriter ile kafa karıştırıcı görülmesi oldukça anlaşılır bir durum. Ancak resimlerinizle süslediğiniz hediyelerinizin tüm bu sorunlarınıza yanıt olabileceğini biliyor muydunuz?

Fotoğraflı magnet açacakları yazın sıcaklarında serinlemek bir şişe içeceğine sarılanlara kendinizi ve etkileyici partinizi hatırlatmak için kullanabilirsiniz. Magnet açacak fikrini klasik formunda çıkarmak için onları partinizde anı olarak vermeyi seçebilir, sizi ve özenle hazırladığınız partinizi hatırlatacak harika görselleri kendi ellerinizle hemen hazırlayabilirsiniz. Fotoğrafınızı ve partinizde görmek istediğiniz konseptin kahramanlarından oluşan desenli şablonu seçin ve bu iki harika görseli bir araya getirin. Oldukça keyifli olacak bu tasarımı siz bir de konuklarınıza sunduğunuzda görün.

7c

Dilerseniz magnet açacak yerine ya da bu hediyenizin yanında sık kullanılacak bir diğer ürün olan resimli anahtarlıkları da tercih edebilirsiniz. Aynı keyifle ve çeşitlilik ile tasarlayabileceğiniz anahtarlıklarınızda yine kendi fotoğraflarınızın yer almasını sağladığınızda eminiz her gün anahtarlığını kullanan konuklarınız için parti organizasyonunuz unutulmaz olacak.

1a

Senelerin geçmeyen modası iğneli buton rozetleri bu senenin gözde hediyelikleri arasında. Capcanlı renkleri ile dilerseniz yakalarınızı dilerseniz miniklerin çantalarını renklendirerek herkesi içinden çıkılmayan bir parti havasına sokacak olan bu rozetler, doğum günü çocuğunun hep göz önünde olmasını sağlayacak. Özellikle de çocuklar için hediye arayanlara tavsiye edilen rozetleri tıpkı diğer özel tasarımları gibi kendi el emeğiniz ile hemencecik hazırlamanın ve evinize kadar bu harika hediyelerin gelecek olmasının tadını çıkarabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir