‘Bize Her Gün Babalar Günü’ Diyenlere Özel Fikirler

 

Babanızı bir gün değil her gün sevindirin

Babalar Günü hepimiz için özel ve önemli. Ancak hayatımızın en büyük kahramanı olan babalarımız sizce de yalnızca bir gün değil, her gün mutlu edilmeyi hak etmiyor mu? Siz de benim babama sadece bir gün yetmez, bize her gün Babalar Günü diyorsanız doğru yerdesiniz. Eğer ona özel hissettirecek hem kullanışlı hem el emeğinizi ortaya koyduğunuz hem kaliteli hem de en önemlisi eşsiz bir hediye arıyorsanız ona özel yapabileceğiniz tasarımları hemen şimdi keşfedin, onu her gün mutlu ederek siz de mutlu olun.

baba2

Gerçek babaların Babalar Günü asla geçmez. Bu nedenle ona ona sevginizi de her gün onu özel hissettirerek göstermek isteyebilirsiniz. Eğer siz de babanız için en özel ve pratik hediyeyi arıyorsanız neden magnetleri değerlendirmiyorsunuz? Evde yer aldığı konumu ile daima göz önünde bulunan böylece evdeki herkesin sık sık karşılaştığı bir dekor olarak bildiğimiz magnetler aslında şehir dışı seyahatlerden doğum günlerine kadar birçok yerde aklımıza gelen ilk anı hediyesi seçeneği oluyor. Magnetler böylesi klasik bir hediye fikriyken ve etkililiği ispatlanmışken siz de bu nostaljik fikri oldukça yenilikçi bir şekilde kendiniz ve babanız için özel hale getirebilirsiniz.

Babanızın ve sizin ister güncel ister geçmişten kalma sevdiğiniz fotoğraflarını alın ve sonrasında babanızın beğeneceğini düşündüğünüz konseptleri seçmeye başlayın. Konseptler içerisinde babalara uygun birçok şablon görecek ve eminiz ki siz de karar vermekte bu çeşitliliğin içinde zorlanacaksınız. Ancak seçtiğiniz şablon ile kendi fotoğraflarınızı birleştirmenin kolaylığını görmek ise sizleri de şaşırtacak.

baba4

baba3

Seçtiğiniz görselleri bir araya getirdiğinizde tasarımınız hazır demektir. Şimdi sadece geriye kendi ellerinizle hazırladığınız bu kalıcı hediyenin kapınıza kadar gelecek olmasının tadını çıkarmak kaldı. Siz de babalarınıza artık her gün kendini eşsiz hissettirebilir, unutulmaya yüz tutmuş fotoğraflara hak ettiği gibi yeniden hayat verebilir, tüm bunlara büyük masraflar ya da uğraşlar olmadan ulaşabilirsiniz. Elbette bu hediyeliklerinizi arkadaşlarınıza ya da yakın çevrenize de vermeniz, herkesi en eğlenceli görselleriniz ile eğlendirmeniz mümkün.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir