Bebeğinizi Karşılayan Konuklarınızı En Güzel Şekilde Karşılayın

 

Baby shower için hediyenizi seçtiniz mi?

Bebeğinizi karşılama vakti geldi, kapıya çattı. Haliyle size de miniğinizin bu heyecan yaratan özel günü için en özel kutlamayı hazırlamak düştü. Ailenin en yeni ve en güzel üyesinin gelişini kutlarken yanınızda olmak ve mutluluğunuzu paylaşmak isteyen konuklarınıza siz de en özel hediyelerle harika bir sürpriz yapmak istemez misiniz? Hem bu sayede kendi yaratıcılığınızı nasıl da etkili bir biçimde kullanabileceğinizi gösterebilir, hem bu özel günün bir ömür hediyelerinizi severek kullanan insanlarca hatırlanmasını sağlayabilir, hem de misafirperverliğinizi ve cömertliğinizi böyle bir günde gösterebilirsiniz. Tüm bunlara ve çok daha fazlasına en etkileyici baby shower partilerini tasarlamak için daha fazla zaman kaybetmeden sahip olun deriz.

kisiye_ozel_anahtarlik_1

Zaman geçiyor, değişiyor, değiştikçe moda da hayatımızın her alanındaki değişikliklere uyum sağlıyor. Baby shower partileri anne adaylarının gözde kutlaması olmakla birlikte son dönemin de en büyük trendlerinin başında geliyor. Heyecanınızda yanınızda olacak konuklarınız ve yakınlarınız böylesi büyük bir anda nasıl da mutlu olacaklarını göstermek adına kutlamanıza katılıyor, haliyle size de ellerini boş göndermemek yakışıyor. Sizden bir anı olarak kalacak bu mini hediyelikler, gündelik kullanıma uygunlukları nedeniyle sizi ömür boyu hatırlatıyor ve sevdiklerinizin de yanında olmanızı sağlıyor.

Fotoğraflarınızı kullanarak dilediğiniz gibi süsleyebileceğiniz metal magnetler bunların başında geliyor. Sert dokusu ile ömür boyu sağlamlık ve dayanıklılık vaat eden anahtarlıklarımız taşıdığı fotoğraflar ile yıllar geçse de çocuğunuzun sizin için hep ilk günkü gibi özel olduğunu gözler önüne seriyor.

hosgeldin2

Eğer tek seçeneğinizin magnetler olduğunu düşündüyseniz acele etmeyin deriz. Çünkü harika görselleri ve modern desenleri ile magnetler de sık kullanılan, her daim göz önünde olan ve boyutları nedeniyle kolayca taşınarak her köşede yerini alabilen bir diğer hediyelik fikri. Özellikle baby shower partilerine uygun tasarımlara eklediğiniz sevimli notlar ile bu ürünleri aynı zamanda bir davetiye olarak da dağıtabilecek olmanız yaratıcılığınızı göstermenin hem en son moda hem de en güzel yolu.

dogum1

Stickerlar, anahtarlıklar, magnetler derken sizin için sunulabilecek hediye seçeneğinin sonu gelmiyor. En iyisi siz de ihtiyacınız olan ürünleri ve en çok sevdiğiniz şablonları seçin ve bir an önce harika tasarımlarınızı konuşturmaya başlayın.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir