Anneleri En Çok Mutlu Edecek Tasarımları Kendiniz Yapın!

 

Annenize hediyenizi kendiniz tasarlayarak verin

Anneniz dünyadaki en değerli varlığınız. Ona olan sevginizi göstermenin tamamı ile mümkün olamayacağını biliyoruz ancak onu özel ve değerli hissettirmeyi de ne çok istediğinizi tahmin edebiliyoruz. Bu amaçla birçok kişinin son moda tercihi olan kişiye özel tasarımlar ile siz de annenize eşsiz bir sürpriz yapmak istemez miydiniz? Magnetlerin eğlenceli dünyasına dalarak hem annenizi özel hissettirmenin mutluluğunu yaşayabilir, hem de kişiye özel tasarımlar oluşturmanın ne denli uygun ve kolay olduğunu görebilirsiniz.

14

İster annenizin doğum günü partisi için hediyelik eşyalar aramakta olun, ister anneler günü için minik bir hediye vermek, isterseniz sıradan bir günü özel sürpriziniz ile sıra dışı kılmak, amacınız ne olursa olsun anneniz için en iyisini ve eşsiz olanı sunmak istiyor olduğunuza eminiz. Bunun için ise tek ihtiyacınızın sizin, annenizin ya da birlikte çekildiğiniz bir fotoğrafın olduğunu biliyor muydunuz? Kişiye özel bir tasarım olacak magnetlerin üzerinde yer almasını istediğiniz görseli seçin ve bunu annenizin seveceğini düşündüğünüz motiflere sahip bir hazır şablon üzerine yerleştirin. Dilediğiniz not ya da slogan ile magnet tasarımınızı tamamladıktan sonrasında anneniz için hazırlamış olduğunuz bu eşsiz fikrin kapınıza kadar gelen avantajlarının tadını çıkarmaya başlayın.

14a

Anneniz bu zamana kadar nasıl hep sizin için en özel ve kaliteli olanı sunmak için çabaladıysa bu defa siz onun için eşsiz olacak bir hediye ile günü anlamlı kılın. Ayrıca magnetlerin daima göz önünde bulunan noktalarda kullanılan ve uzun ömürlü ürünler olması sayesinde uzun yıllar görüleceğini, görüldükçe hatırlanacağını ve hatırlandıkça gülümseteceğini de unutmayın.

Annenize böyle bir hediye vermenin mutluluğunu yaşatmanın yanı sıra kendiniz de zevkinizi ve yaratıcılığınızı konuşturacağınız bir tasarım yapmanın ne kadar keyifli bir fikir olduğunu görünce eminiz ki oldukça memnun kalacaksınız. O zaman haydi, ne duruyorsunuz? Hiçbir şekilde benzerini göremeyeceğiniz hediyeler vererek her günü anneniz için özel kılabilir, kişiye özel tasarım magnetlere hem en uygun fiyatlara hem de en renkli tasarım şablonları ile dakikalar içerisinde sahip olabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir