Anahtarlık Bu Demeyin, Bayılacağınız Anahtarlık Fikirlerine Bakmadan Geçmeyin!

 

Sevdikleriniz daima yanınızda

Sevdiklerinizin fotoğrafları onları özlediğiniz anlarda sizlere en iyi gelen ve görmek istediğiniz tek eşyanız olabilir. Ancak gün içinde daima çerçevelere bakmak ya da uzaklardayken her zaman fotoğrafları yanınızda taşımak mümkün değil. Bu sebeple kişiye özel hediyelerinizde sevdiklerinizin fotoğraflarına yer vererek hem özenle çekilen fotoğrafları hak ettikleri gibi değerlendirebilir, hem de anahtarlık gibi pratik bir eşyanızı kendiniz için özel bir hale getirebilirsiniz. Siz de sevdiğiniz kişi, çocuklarınız, eşiniz ya da arkadaşlarınız ile birlikte fotoğraflarınızın yer aldığı yaratıcı tasarımları uğurlu eşyanız olarak kendiniz yaratmaya hemen şimdi başlayabilirsiniz. Nasıl mı? Bizi takip edin!

7a

Anahtarlıklar ne kadar minik eşyalar olarak görülüp hediye için arka plana atılsa da aslında biraz düşündüğünüzde başka bir şehirden sevdiklerinize anı hediyeleri getirmek istediğinizde anahtarlıkların aklınıza gelen ilk seçenek olduğunu ve bu anahtarlıkların gün içinde ne kadar çok sık elimizin altında olduğunu fark edebilirsiniz. Sık sık kullanmamızın yanında anahtar gibi nereye gidersek gidelim yanımızda ayırmadığımız nesneleri bulmayı ya da taşımayı kolaylaştıran anahtarlıklar gündelik yaşam için pratik bir çözüm de olabilir ve bu kesinlikle anahtarlıkları ideal bir hediye kılmaktadır.

7b

Peki anahtarlıkları özel birer hediye haline getirmenin yolu nedir? Hemen şimdi en sevdiğiniz fotoğrafı seçin, dilerseniz minik bebeğiniz, dilerseniz biricik eşiniz ya da belki yakınlarınız, seçtiğiniz görseli kendi tarzınızı yansıttığına ya da çevrenizdekilerin beğeneceğini düşündüğünüz bir tasarım şablonu ile bir araya getirin ve ortaya ne kadar başarılı tasarımlar çıkartabileceğinizi keşfedin.

7c

Kişiye özel tasarım fotoğraflı anahtarlıkları partinizden ya da organizasyonlarınızdan sonra birer anı olarak vermek ise, ömür boyu hatırlanacak bu özel günleri daha özel kılmak için eşsiz bir fikirdir. Böylece yakınlarınızı sizi her daim yanında taşıyabilir ve sizlerin onlar için ne kadar çabaladığını görebilir. Tasarımlarınızda kullandığınız şablonlar sayesinde pratiklik katan eşyaların aynı zamanda ne kadar renkli de olabileceğini gösterebilir, böylesi yaratıcı fikirlere başvurduğunuz için memnuniyet ile karşılanabilirsiniz. Siz de özel günlerden sevdiklerinize birer anı bırakmak istiyorsanız oldukça yenilikçi bir fikir olan kişiye özel fotoğraflı magnet tasarımlarının eğlenceli ve bir o kadar işlerinizi kolaylaştıran dünyasına bir an önce dahil olmalısınız.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir