Nişan ve Nikah Öncesi Hazırlıklarınızı Tamamladığınıza Emin misiniz?

 

Nikah ya da nişanlarda aksiliklere yer vermeyin

Nikahlar ya da nişanlar hayatınızı sevdiğiniz kişi ile birleştirerek birlikte yepyeni ve çok daha güzel olacak bir hayata yelken açtığınız özel anlar. Ancak anların böylesi özel ve eşsiz olması birçok çiftte organizasyon konusunda telaş yaratıyor ve birtakım aksilikler de haliyle telaşı takip ediyor. Ancak sakin olun ve yapmanız gerekenler listenizi oluşturmaya başlayın. Bu süreçte her bir parçanın sizlere özel olmasını istiyorsanız kişiye özel tasarımların hayatınızı ne denli kolaylaştıracağını ve hediyelikler konusunu asla dert etmemeniz gerektiğini unutmayın. O zaman haydi hem nişan ve nikahları renklendirecek hem de sizi ve kutlamanızı bir ömür hatırlatacak özel parçaları keşfetmeye!

3a

Listeniz hazır mı?

Nişan ya da nikahlar gibi büyük ve kalabalık olması organizasyonlar yapılması gerekenler içinde kaybolmamak ve hiçbir detayı atlamamak için mutlaka bir liste hazırlamalısınız. Bu listenizi göz önünde bulundurmaya ve detaylar aklınıza geldikçe altına not düşmeyi unutmayın. Listenizde özellikle hediye kısmını ya da davetiyeler gibi detayları küçük görüp önemsememezlik yapmayın. Gelinliğiniz ya da müzikler çok önemli olabilir, ancak konuklarınızın sonradan sizi ve bu mutlu gününüzü nasıl hatırlayacağını belirleyecek olan tasarımların da önemini asla atlayamazsınız.

Bu konuda en büyük yardımcınız telaşınızın içinde sizlere kişiye özel tasarımın ne denli pratik ve avantajlı olduğunu gösterecek ürünler olabilir.

3b

Eminiz ki baktığınız her an içinizi sıcaklıkla kaplayan, sevdiğiniz kişiye ve size ait romantik fotoğraflarınız vardır ve bu fotoğraflar ne yazık ki genelde bilgisayar klasörleri içerisinde unutulup giderek hak ettiği değeri göremez. Bu açıdan kişiye özel tasarımlar da fotoğraflarınızın size hissettirdiklerini mutlu günlerinizde yanınızda olacak sevdiklerinize de yansıtması ile oldukça hoş bir fikir olabilir.

3c

Dilediğiniz görseli seçin ve atlamamanız gereken önemli detayları oluşan hediyelik magnet ya da kitap ayracı gibi ürünleri ya da davetiyelerinizi bu görseller ile özgünleştirin. Eşi benzeri olmayan fotoğraflarınızı romantizm havasına eşlik edecek motifler ile bir araya getirmek tasarımın sizlere ne kadar keyifli olduğunu da gösterecek. Siz de nişan – nikah telaşı içinde evinizden çıkmanıza hatta yerinizden kalkmanıza dahi gerek kalmadan ihtiyaç duyduğunuz ürünleri beklentinizin de üstünde kalitede kavuşun.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir