Masa Başında Çalışmak Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı!

 

Masanız için harika fikirler

Masalarınız çalışma alanı olmanın ötesinde sizler için yaratıcılığınızı ortaya koyduğunuz gün içindeki tüm veriminizi odakladığınız özel bir alandır. Bu özel alanı dilediğiniz gibi dekore etmenin yanında, masanızda sevdiklerinizden izler taşıyan ürünlerin bulunması ise sizlere motivasyon anlamında çok şey katacaktır. Özellikle de özel günlerden kalan anı hediyeleri olarak sizlere masanız için özel ürünlerin sunulmuş olması, gün boyunca en sıkıldığınız ya da yorulduğunuz anlarda dahi en güzel anılarınızı hatırlama ve hatırlatma fırsatı verecektir. O zaman gelin masalarınızı renklendirecek kişiye özel tasarımların neler olduğuna birlikte göz atalım.

fotografinizdan_mausepad_1_1

Mousepad olarak kullanabileceğiniz kişiye özel tasarımlarla siz de fotoğrafları artık masaların en renkli yüzü olarak gösterebilirsiniz. Nasıl mı? En sevdiğiniz fotoğrafları mousepad görsellerine uygun olarak düşünülmüş şablonlar ile birleştirin, üzerine dilediğiniz notları ekleyin, sonrasında gün boyu tüm işlerinizde sevdiklerinizin görsellerinin hemen elinizin altında olmasını sağlayın. Sadece dakikalarınızı alacak bu tasarım ile siz de kapınıza kadar gelecek olan yeni dekorlarınızın tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Masanızda yer alacak olan puzzlelarda sizlerin fotoğrafının yer almasına ne dersiniz peki?

kisiye_ozel_puzzle

En beğenilen fotoğrafları masada birer magnet olarak kullanmanızı sağlayacak olan bu puzzle tasarımları ile siz de masanızda harika bir süsleme kullanıyor olmanın yanı sıra çevrenizdeki sevdiklerinizin görsellerine masanızda yer verme klasiğini oldukça modern bir şekilde yorumlamış olabilirsiniz.

resimli_bardak_altligi (1)

Fare altlarını ya da masa fotoğraflarınızı seçtiniz diyelim, sıra bir diğer harika anı hediyesi olabilecek olan bir diğer avantajlı ürünümüz bardak altlarına geliyor. Bardak altlarının üzerinde dilediğiniz fotoğraf ya da yazıları kullanmak sizlere sandığınızdan daha büyük avantajlar sunacak. Çünkü masa gibi düzenin ön planda olduğu bir alanı en hijyenik ve en derli toplu şekilde kullanmanızı sağlayan ürünlerden biri olan bardak altları, seçmiş olduğunuz tasarımlar ile aynı zamanda dekorunuzu dilediğiniz yönde tamamlamanıza da yardımcı olacak.

Siz de fotoğraflı ürünler tarafından sunulan sınırsız tasarım ve dekor avantajının tadını çıkarmak için daha fazla beklemeyin, böylece hem ofis hayatınızı renklendirin, hem de fotoğraflar ile en sıradan çalışma ortamlarını bile kendiniz için özel hale getirin.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir