Bu Tasarımlar ile Kitap Okumak En Büyük Keyfiniz Olacak

 

Kişiye özel kitap ayracı tasarımları ile herkes kitap tutkunu olacak

Kitaplar bazıları için oldukça önemli olmasının yanında onları okumak büyük de bir zevk. Ancak bu konuda herkes hemfikir değil. Birçok aile çocuğuna kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için uğraşıyor, kendileri gibi çocuklarının da kitapları sevmesini sağlamak istiyor ya da kendileri için de kitap okumakla ilgili renkli detaylar arıyor. Ancak çözümün sizde ve tasarımlarınızda gizli olduğunu bilmiyorlar. Kitaplar ve defterler her aralığında sizin onlara sunacağınız tasarımları görmek ve bu tasarımların üzerinde katıldıkları etkinliklerden kareler görmek emin olun herkesin çok hoşuna gidecek. Renkli desenler miniklere kitapları sevdirirken, yakınlarınız da fotoğraflarınızı hep yanında taşıma fırsatı bulmuş olacak. Siz de hediyelik çağında sizlere sunulan bu yaratıcı fikri yakından incelemeye hemen şimdi başlayın.

Kisiye_Ozel_Kitap_Ayraclari

Kitap ayraçları aslında pek yeni bir hediye fikri değil. Birbirine kitap okuma sevgisini bilen ya da bu sevgiyi aşılamak isteyen arkadaşların kendi aralarında oldukça sık tercih ettikleri bir hediye seçeneği. Ancak siz iyisi mi kişiye özel tasarım dünyasının sunduğu büyük yeniliklerden hiçbirini kaçırmayın ve herkesin bayılacağı hediyelik konseptlerini bu eski fikre de yorumlayarak farkınızı gösterin. Ne de olsa ürün eski ve kullanışlı ama tasarımlarınız yepyeni.

06_resimli_kitap_ayraci

Kendi fotoğraflarınızın yer alacağı harika bir parti düzenlediniz. Konseptinizi belirlediniz ve fotoğraflarınızın bu konsept ürünler ve süslemeler ile birleşmesini sağladınız, ancak hala hediye konusunda kararsızsanız öncelikle hediye gibi önemli ve dikkat çeken bir ögenin asla konsepte uyumsuz görünmesini istemeyeceğimizi bilmelisiniz. Bunun için seçiminiz ne yönde olursa olsun sizin tasarımlarınız konsept şablonlarında hayat bulsun. Eğer hediyelik ürün konusunda tercihiniz kitap ayraçlarından yana olacaksa da ne harika. Çünkü bu sayede seçtiğiniz konsepte uygun birçok seçenek bulabilme fırsatı sunmamızdan yararlanabileceksiniz.

08_kisiye_ozel_fotografli_kitap_ayraci

O zaman siz de hediyesiz olmaz diyorsanız partiniz için hem en uygun fotoğraf ve şablonları seçin hem de daha fazla beklemeden bu harika tasarımda kitap ayraçları ile konuklarınızı buluşturmak için siparişinizi verin. En uygun fiyatlar, indirimler ve çok daha fazlası için takipte kalmayı unutmayın.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir