Her Evde Mutlaka Bulunması Gereken Eşsiz Parçalar

 

Evlerinizi renklendirecek tasarımlar

Evleriniz tüm günün yorgunluğunu attığınız, sevdikleriniz ve aileniz ile baş başa ve sakin bir biçimde en çok vakit geçirdiğiniz yer. Hatta bazen de hayatınızın en renkli ve de en eğlenceli yerleri. Sıradan bir sığınma yerinin çok ötesinde, özel bir yaşam alanı olarak hayatımızdaki yeri oldukça büyük olan evlerimizin elbette estetiği ve görünümü de çok önemli. Evimizde kullandığımız gereçler ve detaylar hem zevkimizi ve tarzımızı ortaya koyuyor hem de kendimize ait bir alanı daha keyifli kılmanın en pratik yolunu oluşturuyor.

Siz de evinizi kendinize özgü bir hale getirmek için tasarımlar oluşturmak ve bunlar için fazla zahmete girmek istemiyor, en önemlisi tasarım ürünlerde kaliteyi arıyorsanız, bu ihtiyaçlarınız için en doğru yerdesiniz. Haydi birlikte evlerimizi baştan yaratacak detaylara göz atalım!

resimli_bardak_altligi

Evlerimizde sehpa ya da masa üstlerinde direkt göze çarpan ve gün içinde oldukça pratik bir temizlik imkanı sunan bardak altları dilerseniz sizleri ve sizlerin fotoğraflarını yansıtabilirsiniz. Bu bardak altlarını birkaç küçük not ve partilere uygun tasarım şablonlarımız sayesinde özel günlerde hediye olarak çevrenizdekilere de verebilir, kendi tasarımınızı adeta sevimli bir hediyeye dönüştürerek diğer evlerde de yerinizi alabilirsiniz. Eğer siz de fotoğraflarınızla gün içinde pratiklik katacak ürünler tasarlamak istiyorsanız kendinize göre bir tasarım şablonu seçmekle işe başlayabilirsiniz.

sovale1

Sevdiklerinizi şımartacak sürprizler yapmanın ve bunları ev içi dekorunuza yansıtmanın yolu da kişiye özel tasarımlardan geçiyor. Siz de sevdiğiniz kişi ile en romantik fotoğrafınızı seçin ve onu şövaleli  bir fotoğrafa dönüştürerek oldukça asil ve gösterişli bir hava kazanmasını sağlayın. Ürünleriniz ile evinizi canlandırırken sevdiklerinizin kalbini kazanmak da işte bu kadar kolay!

02_yas_gunu_magnet

Evinizde dilerseniz etkinliklerinizde de davetiye olarak kullandığınız ürünleri birer dekora dönüştürebilirsiniz. Tabi ki de resimli magnetler ile! Magnetler üzerine ekleyeceğiniz yazı ve fotoğraflar onları unutulmaz birer davetiyeye dönüştürürken sonrasında evinizde de buzdolaplarını süsleyerek bu özel günü sizlere hatırlatabilir.

Metal_Anahtarlik_anneler_gunu_icin_anahtarlik_1

Evinizin içi kadar onu bütün gün özlemle bekledikten sonra yaşayacağınız giriş ve karşılama anı da oldukça önemli. Bu nedenle mutlaka sevdiklerinizle fotoğraflarınızın yer aldığı anahtarlıklara da göz attıktan sonra kararınızı verin.

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir