Bu Ay Onları Mutlu Edin: İkizler Burcu için En İdeal Hediyeler

 

Bu ay ikizlere hediye seçiyoruz!

Sevgili okurlar ve tasarımcılar, bu ay İkizlerin ay. Hem kadını hem de erkeği ile oldukça özel olan İkizler burcundan sevdiklerinizi hediyelerinizle mutlu etmenin tam vakti. Peki siz de burca göre doğru hediyeyi seçmek ve bu seçiminizin eşsiz olmasını sağlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Haydi İkizlere en ideal hediyeleri birlikte tasarlamaya!

İkizler kadını için hediyeler

İkizler kadını sürekli bir iletişim ihtiyacı içindedir. Sevdiklerinin kendini hatırlatması İkizler burcunun özel hissetmesini sağlamanın kestirme yoludur. Bu konuda ise en büyük yardımcımız magnetleri İkizler burcu sevdiklerinizin en güzel fotoğrafları ile süsleyebilir, bu sayede yanında olmadığınızda bile onunla olduğunuzu hissettirebilirsiniz. İletişime bu denli önem veren İkizler burcu için daha teknolojik bir hediye arıyorsanız tabi ki akıllı bir telefon da almak doğru bir seçim olabilir, ancak hediyenizin yanına kişiye özel tasarım magnetler ile ek sürprizler de yerleştirebilirsiniz.

4c

İkizler kadınının bir diğer sevdiği karakteristik yanı da değişimlerdir. Sık sık hem görünümünü hem de çevresini değiştirme ihtiyacında olan İkizler kadını için yeni giysiler almanız mümkün olabilir. Ancak hali hazırda sık tarz değişikliği yapan İkizler kadınının çevresini değiştirmeye yardımcı olmak ve aynı anda ona kişiye özel bir tasarım sunmak için resimli anahtarlıklar tasarlamayı düşünebilirsiniz. Anahtarlık gibi çeşit çeşit kullanılabilen bir süslemeyi eminiz ki İkizler kadını farklılık yaratmak adına severek kullanacak. Aynı anda birçok işi yapmayı seven İkizler kadınını bu anahtarlıklar karmaşanın içerisinde en önemli gereçlerden olan anahtarlarını kaybetme endişesinden kurtaracaktır, elbette dilerseniz bu karmaşada işlerini keyifli hale getirmesi için  ona bir müzik çalar da alabilirsiniz.

7c

 

 

İkizler erkeği için hediyeler

İkizler erkeğine doğru hediye seçmek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç ipucu olacaktır. İkizler burcu erkeği okumayı oldukça sever, bu nedenle ona kişiye özel tasarım fotoğraflı kitap ayracı hediye etmeniz eminiz hem onu şaşırtacak hem de okuma sevgisini arttıracak. Bu hediyenize ek olarak okuma lambası alarak da onu mutlu edebilirsiniz.

06_resimli_kitap_ayraci

 

Minik aksesuarlar kullanmayı seven detaycı İkizler erkeği için kişiye özel tasarım hediyeler arasında birçok seçenek olduğunu unutmayın. Çanta gibi aksesuarların yanı sıra detayları da şıklığı için kullanmayı seven İkizler erkeği bu konuda işlerine dönük parçalar da kullanmayı sever. Bu nedenle ona toplantılarında kullanabileceği bir kalem ya da gündelik yaşamında işlerini kolaylaştıracak bir açacak alabilirsiniz. İkizler erkeği eminiz bu harika ürünlerin üzerinde kendi resmini görünce çok şaşıracak.

 

8b


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir